Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális súly, marmagasság...

Normális súly, marmagasság staffordoknál?

Figyelt kérdés

Ma mértem le a nemsokára 5.hónapot töltő amerikai staffordshire terrier fajtajellegű kutyusomat,aki jelenleg 21 kiló és 37cm (marmagasság).

Tudok mellékelni egy képet,amin kb látni mekkora volt de ezen még csak a 4.hónapot töltötte.

[link]

Kérdésem az lenne,hogy szerintetek normálisak ezek a méretek,vagy esetleg bully is lehetett a családban?

Válaszokat előre köszönöm!



2017. máj. 18. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Az èn staffi (és valszeg mali) keverèkem 5 hónaposan 18 kg volt ès 53 cm.

De a te kutyád szerintem inkàbb pit mint staffi.

2017. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

53 cm??Hosszúsága gondolom

Marmagasság 45-48 körül van tk s staffiknál

2017. máj. 18. 22:19
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajj nem olvastam hogy malinois is van benne,bocsi érte :D

Köszönöm a válaszodat,én inkább valami standard bullyra tippeltem volna a picit,azért érdekel.

2017. máj. 18. 22:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a kép ilyen szempontból. Rakjál ki oldalról készült állás közben lőtt képet. De ne 50 méterről csináld, hanem rendesen látszódjon rajta.
2017. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pitek vékonyabbak a staffoknál, az biztos nincs benne.

Az én 8 éves kan pitem 22 kg. Magasságát nem szoktam mérni.


Itt van, mi a normális a sztaffoknál:

[link]


Szerintem a tied jóval nagyobb lesz a standard méretnél.

2017. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2017. máj. 20. 08:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért már most is van rajta felesleg a képek alapján. 2-3 kilót lazán le lehetne már most pucolni róla. Később nagyon nagy problémát okozhat nála(pl. gerinc-csípő-könyök-szív). Fiatal kutyát minél alacsonyabb testzsírral kell tartani(egyébként minden kutyát),1,5-3 évesen úgyis kicsit lelassul az anyagcseréje mint a felnőtt embernek a gyerekhez képest, akkor majd "átlagos" kinézetű lesz. A plusz zsírtól max a mérlegen lesz nagyobb a szám, de sem erősebb, sem gyorsabb, sem agilisabb, sem egészségesebb nem lesz tőle, sőt.
2017. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem leszedni róla mérni a kaját neki,kifárasztani amennyire lehet a picit de sajnos a család többi tagja amikor tudja eteti..
2017. máj. 31. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem támadásként vetted a kommentem. Igen, sajnos azt kéne valahogy visszaszorítani. Talán mutass meg interneten pár cikket, milyen komoly problémát okoz az elhízás a kutyáknál(is)
2017. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!