Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szuka kutya...

Ivartalanított szuka kutya mehet IPO vizsgára?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sem vizsgára sem versenyre nem mehet ivartalanított kutya, de a vizsga szabályzatban nem találtam erre utalást. Mehet? Ha nem, miért? (A versenyt még többé kevésbé értem, de a vizsgát nem)

2017. máj. 21. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam mehet ivartalan (miért ne mehetne?), de ha nem az gáz, mert én is akarom vinni majd, de nekem is ivartalan szuka kutyám van:$$
2017. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizsgázni még törzskönyv nélküli kutya is mehet. Akár 3-asra is. Versenyre is mehet. Csak pl egy VB válogatón nem fog beleszólni az eredménye a helyezésekbe.
2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam:)
2017. máj. 21. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szukánál azt, hogy ivartalan senki sem látja. De mehet még versenyre is, csak ahogy fentebb is írták, vb-n lesz ez kizáró ok. De ugyan ez igaz az ivartalan és félheréjű kanokra is.
2017. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 22:59

Ha jól tudom, az állatorvosnak kötelessége beírni az oltási könyvbe az ivartalanítást.

2017. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehol sem figyelik az oltásiban az ivartalanítást, csak az oltásokat. Kiállításra is mentek már sokan ivartalan szukával, holott az viszont tilos lenne. De IPO-zni valóban lehet így is.
2017. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!