Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz a posseidon...

Mit gondolsz a posseidon border collie kennelről?

Figyelt kérdés
szerinted szép kutyusaik vannak? mit gondolsz róluk?
2010. máj. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a kutyáik, bár bevallom, hogy annyira nem vagyok hozzáértő. Ha sok pénzért akarnék kutyát venni, akkor biztos megbíznék bennük. De egy látogatás sosem árt :)
2010. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak, de vedd fel a tenyésztővel a kapcsolatot, tedd fel neki a kérdéseid és döntsd el te, az a legbiztosabb.
2010. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó köszi... kinek van onnét kutyusa? nagyon kíváncsi vagyok az elért eredményekre vagy a jellemére :)
2010. máj. 17. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább az nem tetszik benne, hogy már baromi sok alom született ott. :S Bár kérdés, mióta tenyészti a fajtát. Csak nem is tudom, kicsit kutyagyár érzésem van tőle - azt ugyan tudom, hogy a kölykök mindig itthon, a lakásban nevelkednek, nem pedig szűk ketrecekben. Bevallom, én mondjuk nagyon alaposan megismerkednék a tenyésztővel személyesen, mielőtt vennék tőle kutyát. Mivel közvetlenül nem ismerem, nem törnék pálcát a feje felett, bár azt ki merem jelenteni, hogy ennél a kennelnél jobbak is vannak az országban, még olyanok is, akiknek pedig innen (is) van kutyájuk. Szóval mondjuk úgy, átlagos, de nem kiemelkedő - az én szememben.
2010. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ . neked honnét van kutyusod? melyik kennelből?
2010. máj. 18. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy csehországi munka vonalú kennelből. :)
2010. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja az jó... belinkeled lécci?
2010. máj. 18. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ismerem személyesen a tenyésztőt,nagyon korrekt ember,jól tartja a kutyáit,rengeteget foglalkozik velük.

Itthon sok kennel eredményesebb náluk?Miben?Kiállításokban?

Abban biztosan,de nem mennék bele,hogy hogyan is kéne kinéznie egy bordernek,és melyik mennyit ér agyilag...

Nincs tökéletes kennel,nincs olyan,hogy minden kutya remekeljen,sehol sem.

Kedves kérdező,vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel,menj el,nézd meg a kutyáit,ismerd meg őket és akkor döntsél.

És persze más tenyésztőket is keress fel nyugodtan.

emellett ajánlom a netboard.hu fórum border collie topicját,ott sokat tudnak neked segíteni,több tenyésztő is megtalálható.

2010. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

De hallgass nyugodtan az előttem válaszolóra, hiszen ő írta, hogy ismeri, én meg írtam, hogy nem, csak olyan képet tudok róla festeni, ami nekem lejön abból, amit eddig informálódtam róla. :)

2010. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!