Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jobban megéri...

Szerintetek jobban megéri drágább tápot vennni ( pl Acana, TOTW), mert abból kevesebbet kell adni a kutyának, mint pl egy Britből? Vagy ez így nem igaz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Dragabb tehat penzugyileg ugyanott leszel csak az egyik pl 1 honapig, a masik 1,honapig tart ki. De osszetevo szempontjabol (es a kutya szempontjabol) minel minosegibb annal jobb. A ket veglet Darling (szemet) es Orijen (premium)..
2017. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem megéri. Mi Real Nature Wilderness adult fresh water-rel etetünk, 75g a napi adagja. Sokkal olcsóbban kijövünk mint Morzsival és többi legalja táppal, Brittel és középkategóriásokkal még nem néztem.
2017. máj. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáim Orijent esznek már. Sokkal szebb a bundájuk, majd kicsattannak az egészségtől. Ízlik is nekik. Pl. Happy Dogot nem ették meg. És valóban elég nekik kevesebb is. Hamarabb jóllaknak tőle. Legalábbis az én kutyáim igen. Az Orijen sok proteint tartalmaz, a legtöbb tápban nincs ennyi.
2017. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az egyik kutyám többször kap Real Nature kölyök tápot, mert még csak 1 éves. Ez is jó márka. Ő Orijenből is a kölyöknek is jót kapja.
2017. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy csomót végigpróbáltunk, és végül nekünk a Belcando jött be (ez ahogy olvastam a középkategória teteje). Ez napi adagra lebontva nálunk elég kedvezőre jött ki, és nem utolsó szempont, hogy szereti (kis válogatós, pl. a Brit-et nem is volt hajlandó megenni, inkább nem evett 2 napig, aztán a táp ment a közeli menhelyre). A másik nagy előnye, hogy a macska meg nem szereti, és így nem lop 1-1 szemet belőle (ami szintén előny, mert nem támad ki a macskára etetés közben).
2017. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem, hogy miről mire váltasz. Mi régen Froliccal(tudom, szemét táp, akkor még nem tudtuk) etettünk, abból tíz dekát kellett adni. Utána etettük Select Golddal, abból is ennyi kellett, majd most Acanával, és abból is csak tíz deka kell. :D Nálunk sajna ez nem volt igaz.
2017. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!