Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek golden retriver?

Honnan vegyek golden retriver?

Figyelt kérdés
megbizható tenyésztő kéne, megfizethető áron. Nem fontos hogy champion szülők legyenk, csak hogy egéségesek legyenek, tehát lelkiismeretes tenyésztő. Hol találok ilyet?
2017. máj. 22. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kennel nevet nem tudok mondani de:

-90.000 Ft felett van egy tényleges (lelkiismeretes) tenyésztőnél a kölyök kutyák (ez megfizethető összeg?)

-A valódi tenyésztőknél a kiskutyák 95% teljesen egészséges (a "betegeknek" is csak minimális problémái vannak)


Ha te ki tudsz adni 90 ezer forint feletti öszzeget egy kiskutyáért amellett, hogy fizeted évente az oltásait és venned kell neki etetőt, itatót, nyakörvet,pórázt és alvóhelyet (kint kutyaház,bent kutyaágy) akkor nagyon jó gazdi leszel.

De gondolom ennek te már mind utánanéztél! 😁 (Nem úgy mint egyes kutyatartók😡)

2017. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az 120 eFt felettinek is ...
2017. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha utána néztél a kutyáknak, a fajtának, a tartásának, a törvényeknek, akkor bizonyára a tenyésztőinek is utaná bírsz nézni!
2017. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Természetesen utána néztem a tanyésztőnek, de ugye azt nem irják ki a honlapra ha beteg a kutya vagy túltenyésztett...

A 120 et még megfizethetőnek gondolom.

Csak nem rég beszéltem egy tenyésztővel aki 400 E ért árulja a kutyáit és hát azok olyan kiállítás stillű kutyik . Én csak egy kedves egészséges családi kutyát szeretnék!:)

2017. máj. 22. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok retrieveres gazda, így nem vagyok a tenyésztőkben sem otthon. De a Tikotta kennel kutyáit, illetve több onnan származó ebet is jól ismerek, így ezt a kennelt tudom ajánlani.
2017. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kÖSZI!:)
2017. máj. 23. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Pure Paws kennel, nagyon szép kutyusaik vannak nagyon jó temperamentummal. Árt nem tudok írni, de ezt úgyis a tenyésztővel kell megbeszélned, mert párosítástól függően is változhat.
2017. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!