Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatott az "állatorvos"...

Mit adhatott az "állatorvos" a kutyáknak altatáskor?

Figyelt kérdés

Kicsit megrázó lehet!

A szomszédban két kutyát elaltattak, mert az egyik daganatos volt, a másiknak meg el volt törve az állkapcsa. Egy-egy injekciót adott be, ahogy láttam a szívükbe, az egyik öklendezni kezdett, fél perc múlva összesett, a másik szörnyen nyűszített, összepisilte magát, majd szintén alig fél perc múlva összeesett. Mindkettő össze is kakilta magát, bár az ugye elvileg gyakran van így embereknél is, miután már meghalltak.

Olvastam, hogy rendes állatorvosok először elaltatják őket és csak utána adják be a halálos injekciót, de olvastam hasonló esetet, ahol azt írják valami légzésbénítót adtak be a kutyának.

Itt mi történhetett? Tényleg légzésbénítót kaphattak?

Bár nem is ismertem szinte ezeket a kutyákat, de eléggé megviselt, hisz végignéztem, ahogy szenvednek. Bár ahogy írtam, max fél perc alatt mindkettő meghalt, szóval sokat nem szenvedtek, de mennyire fájhatott nekik?


2017. máj. 23. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Állatkínzás! Először altatják, majd intravénásan adják be neki a szert amitől megáll a szíve. De először megvárja a doki, hogy teljesen elaludjon...Válts orvost!
2017. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A szer amit adni szoktak idegméreg, a kutya minden szerve leáll tőle. Pont ezért szokták elaltatni előtte, hogy ne kínok közt haljon meg.

Az állatorvos meg pont lesz*rta hogy min mennek keresztül azok a szerencsétlenek, neki csak az számított hogy megspórolja az altatóanyagot. Szégyen, állatkínzás!


Mindenképp jelentsd be a kamaránál, mert máskülönben újra és újra megteszi majd.

2017. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!