Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of Wild tapasztalatok?

Taste of Wild tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig brit care large-ot evett a cane corsom, szép tőle a szőre meg formás, a kaki is rendben csak a kutya nem túl lelkes ezért a tápért.a TOW halas tápjáról van valakinek tapasztalata? azt hallottam hogy sok kutya hozzá sem nyúl, de a másik puppy tápjuknak meg elég magas a fehérje tartalma.a britnek is van halas tápja, esetleg valaki ismeri azt?köszi a válaszokat előre is!
2017. máj. 23. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ToTW általában szokott ízleni a kutyáknak. A Britnél jobb minőségű, bár a Brit sem Chappy szint.
2017. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van időd megismerni és gusztusod a B.A.R.F. etetéshez, akkor azt is tudom javasolni. Semmitől nem volt ilyen szép a kutyám, még az Orijen táptól sem, pedig az aztán tényleg prémium.
2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és lelkesebben eszi, mint a tápot. Nekem bárki mondhat bármit, de a kutyának igenis van ízlése.
2017. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
barfozni szeretnék de gyerekvállalás előtt állunk és a doki lebeszélt, mivel én készíteném elő a kaját :(
2017. máj. 24. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:

" magas a fehérje tartalma" A kutya alapvetoen husevo allat, amugy sem a feherje tartalom a fontos, hanem hogy mibol keszul. A TotW egy remek minosegu cucc, mi nem bantuk meg, hogy azzal (is) etetunk. Kutya szep egeszseges.


"barfozni szeretnék de gyerekvállalás előtt állunk" Itt viszont nem ertem a gyerek(illetve annak a vallalasa), miert lett a BARFnal kizaro ok? Nyilvan nem nyershusos kezzel mesz megsimogatni a kis fejet (ahogy amugy sem) es azt is ketlem hogy egy pici csecsemo feltepi hutot es kizabalja a kutyanak fentartott hust.


Nyilvan nincs 1005ban ralatasom, csak tenyleg nem ertem a ketto kozotti kapcsolatot.

2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj amikor már megvan a gyerek, hanem terhesség alatt kell nagyon vigyázni
2017. máj. 24. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, igy elfogadom, csak kerdem en mire? Marmint ha epp veszelyeztetett terhes vagy mondjuk a hajolgatas ilyesmit el tudok kepzelni (hogy ne csinald), de onmagaban a nyers husnak mi koze van a gyerek pocakodban valo fejlodesehez? Vagy a kovetkezo 9 honapban mem fozol nem nyulsz amugy husho (mondjuk egy jo rantotthus a papanak ilyesmi). Oszinten nem kotekedesbol, egyszeruen erdekel, mi az erv.
2017. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Listeriosis: A fertőzés vetéléshez, halvaszüléshez vezethet, az újszülöttek pedig súlyos betegségekkel jöhetnek a világra. A listeria baktérium magas számban található lágy sajtokban, nyers húsból készült pástétomokban, kis mennyiségben mirelit készételekben.

Szalmonella: Ez a baktérium súlyos ételmérgezést okozhat, a magzatot az anya magas láza károsíthatja. A szalmonella leggyakrabban tojásban, baromfihúsban és nyers húsban található.

Toxoplazmózis: A toxoplazma parazitát nyers húsban vagy félig főtt húsban, macskaürülékben és fertőzött talajban lehet megtalálni. Egészséges felnőtteknél az influenzához hasonló tüneteket okoz, de terhesség alatt elkapott fertőzés károsíthatja a magzatot. A terhesség előtti fertőzés védettséget nyújt, ami vérvizsgálattal ki is mutatható. Ha nincs védettségünk, ne nyúljunk macskaürülékhez! Mindig kesztyűben kertészkedjünk és után is alaposan mossunk kezet.


mivel van már egy 5 éves kisfiú aki mint minden gyerek szeret mindent megtapogatni, dolgokat nem oda illő helyre pakolgatni, maszatolni, még ha nagyon nagyon figyelnék rá h ne csámborogjon arrafelé amikor csinálom a kaját,akkor sem lehetnék benne teljesen biztos h mindent letakarítottam alaposan. inkább nem kockáztatok hanem várok egy kicsit. nagy lesz a kutya és egyszerre fagyasztanám le neki a heti adagját. szóval ezért nem akarom azt elkezdeni, mert utána már maradnék barfnál, nem váltogatnám össze vissza a kutya kajáját csak mert nem gondoltam át rendesen a dolgot

2017. máj. 26. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!