Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium vagy First...

Brit Premium vagy First Class? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A két tápnak az Adult Lamb&Rice változata érdekel, sajnos a kutyám csirkeallergiás. A Britet még nem próbáltam, de mindenki dicséri, a First Class egy másik tápját próbáltuk, de az olyan büdös volt, hogy ki kellett költöztetnünk a lakásból. Ha kizárólag az összetevőket nézzük, melyik a jobb táp? Esetleg más bárányos tápok ebben az árkategóriában (Happy Dog kizárva, arról váltok, nagyon nem tetszenek az összetevői)?

2017. máj. 24. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Brit Premiummal van tapasztalatom. Maximálisan elégedett vagyok, az árához képest szuper. Jó kondiban vannak, szép a szőrük, örömmel eszik, a végtermék is normális. (Small és Medium Breed) Hipoallergén termékcsaládja is van, Brit Care néven. Van belőle halas, vadhúsos, bárányos stb. Mindegyik csirkementes és szuperprémium minőségű. :)
2017. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Brit premium lamb/rice tápja egyáltalán nem büdös. Árban hasonló már a Brit Care és a Grain free, mind hipoallargén táp, bárányos, lazacos, kacsás, vadhúsos sőt heringes is van a csirke és/vagy gabona allergiások etetésére.

A Brit Care összetevői kissé másak és talán bőségesebbek.

Brit Premium egyébiránt kiváló ár/érték arányt képvisel. Amúgy minden tápanyagot tartalmaznak ami a megfelelő korú és méretű kutyának kell.

A webtáp.hun van mindig mindegyik.

2017. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!