Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos hogy kell főtt rízst...

Sos hogy kell főtt rízst csirkemellel csinálni?

Figyelt kérdés
A kutyám ette meg a penészes sültkrumplit, most hányt elég sokat! Elment a tesóm csirkemellért, hogy kell megfőzni a rízzsel? Kis víz kis csirke ha félpuha mellé a rízst?
2017. máj. 25. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne etesd ha hány! Ma koplaljon, holnap úgy főzd meg a csirkemellet és a rizst ahogy leírtad. Ha holnap is hány még a kutya, akkor mutasd meg orvosnak!
2017. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vizet azért igyon!
2017. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne kapjon enni, semmit, még ha véletlenül lenne is étvágya. Csak inni igyon. Ha nem marad benne a víz se, orvoshoz kell menni infúzióra, mert kiszáradhat, főleg egy ilyen kistestű kutyus.

Ha már ehet, akkor lehet neki csinálni csirkemellet rizzsel, meg valami bélflóra-segítő probiotikumot is adnék.

2017. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, neked az előbb feltett kérdésedre kapott válaszokból mi nem világos? Hívd fel az orvost, hogy mit tegyetek, mert a penész mérgező lehet a kutyádra nézve!


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8635688-sos-..

2017. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csináltunk neki 2 csirkemell filét rízzsel. Van étvágya, inni is iszik, csak szerintem nagyon megkavarta a pocakját a penészes krumpli. Este kap belőle egy kis marékkal, reggel is ennyit csak mellé egy aktív szenet és este is hasonlóan. Persze friss vize lesz emellett. Azért kell ennyit ennie mert úgy vettük észre sok a sava. Ha este korán etetjük napközben savat hány. Szerintem a cralex hatott és ezért h@nyta ki.
2017. máj. 25. 17:10
 6/22 A kérdező kommentje:
De, természetesen világos. Már jól van, ugat játszik a pocakja sem csikorog. Írtam a dokinak
2017. máj. 25. 17:12
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Minek az aktív szén? Az HASMENÉSRE VALÓ! Tényleg a halálba kezeled már azt a kutyát!
2017. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
K+urva kedves volt a doki, felhívtam azt mondta holnapig semmi baja nem lesz és mielőtt még kérdezhettem volna lebaszta a telót. Elbb csuklott szegényem, nagyon megijedtem! Valaki olyan dokit tud akit fel tudok hívni? Nem ő a rendes dokink, hanem szombathelyre hordjuk, de ott nem rudom hogy működik ez, hiszen a recepciós veszi fel. Mondjam neki mi a helyzet vagy hivassam oda adokit?
2017. máj. 25. 17:24
 9/22 A kérdező kommentje:
Az apum emberi orvos, az aktív szén megköti a káros anyagokat, arra jó. Azt hiszem. Ne stresszeljetek még jobban!
2017. máj. 25. 17:26
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd már békén azt a kutyát! "Enyhén" túlreagálod! Hála a szenes mutatványodnak már hány a kutya! Holnap adj neki enni, addig vizet, és hagyd békén! Csóri orvosod:) A szenet pedig felejtsd el, mert csak ártasz mint használsz!
2017. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!