Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hét séta nélkül, hogy fogja...

6 hét séta nélkül, hogy fogja bírni szerintetek?

Figyelt kérdés

Lábtörés miatt 6-8 hét kényszerpihi.

Párom nem tudja elvinni sétálni és más sem, csak rám hallgat. Napi 10-20 kilómétert simán futunk, szerintetek? Megy majd a rombolás?



2017. máj. 25. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van kert? Mert ha csak lakás van, akkor nem megoldható, le kell vinni minimum napi háromszor.

Ha van kert, akkor túl fogja élni. Nyilván lesz egy kis rombolás, szétrágás, ásás, hiszti, nyűglődés. Csak arra vigyázz, hogy szökés ne legyen.

2017. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van egy kis kert, szaladgálni nem tud, de pisi kaki megoldott.
2017. máj. 25. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Próbáld minden nap agyilag fárasztani, trükköket tanítani például neki.

Pórázon sem tudja a párod elvinni? Az is sokkal jobb lenne, mint a semmi.

2017. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Mi az hogy nem tudja elvinni? Pórázon, bicajjal nem tudna menni vele?

Eleve nem értem azt se, hogy egy háztartásban a kutya annyira ne hallgasson másra, hogy még sétálni se tudja elvinni...

2017. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kutyajátszótér esetleg? Ha van a közelben...


nem tudom van-e kocsitok, meg hogy milyen termetű kutyáról van szó, de azért szerintem a párod kocsival elvihetné...


jobb nem jutott eszembe, tanácstalan lennék én is...


mihamarabbi felépülést! :)

2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Párom egy 10 kilóval könnyebb mint a kutya és 5 hónapos terhes. Kocsi van, de csak én vezetek, vezettem :/

De itt erre, a közelünkben nincs is ilyen kutyajátszótér, nem is hallotzam még ilyenről 😮😮😮

2017. máj. 25. 21:51
 7/13 anonim válasza:
Már bocsánat, de hány kilós a párod, ha a kutyánál 10 kilóval könnyebb, ráadásul 5 hónapos terhesen? :D
2017. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A lábtörés miatt felteszem úgyis otthon vagy, fáraszd szellemileg új trükkök tanulásával, és amennyi teretek van, labdázz vele. Kezdésnek azt is taníthatod, hogy a kezedbe adja a labdát vagy az öledbe, ha ülsz, így nagyon mozognod se kell.
2017. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dolgozni,dolgozom. De persze munka után most nem futás lesz hanem tanítás.
2017. máj. 26. 06:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Esetleg nem tudtok megbízni valakit, aki tudná sétáltatni?

Szerintem borzasztó rossz lesz neki, és ráadásul egészségtelen is. Az előző kutyám egyszer 3 hétig minimális sétával volt kénytelen beérni, mert én kórházban voltam, az idős anyukám meg csak pár utcányira tudta elvinni pórázon. Utána előjött neki egy régebbi keletű sérülésből maradt sántikálása, ami előzőleg nem is látszott. Kell nekik a mozgás.

2017. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!