Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladhatja a kutyámat?

Eladhatja a kutyámat?

Figyelt kérdés

Anya új párjának a lánya allergiás a kutyára és most össze költöznek. ( az új házban nagyon pici az udvar)

Egy szálkás szőrű magyar vizsláról van szó, tehát most nyáron meg is oldható a kinttartása, de télen? Meg ha a gyerek kimegy, mindig bezárni szegényt :(

Lenne rá egy vevő és úgy látom anya nagyon hajlik rá :(

De igazából az én kutyám, én vettem, de még kiskorú vagyok és az anya nevén van :/ Szerintetek?



2017. máj. 26. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogilag sajnos eladhatja, mert az övé. :(
2017. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a te kutyád. Ne adja el, mert elköltözik... Ő is a család része
2017. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem...

most te is velük élsz, vagy pl apukáddal maradtál és a kutya pedig anyukádnál maradt, vagy esetleg koleszba mentél?


Foglalkozik valaki a kutyával, vagy csak a kert dísze? Ha nem, próbáljatok meg neki olyan gazdát keresni, aki foglalkozna vele legalább napi pár órát.

2017. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb nő, akinek egy aktuális farok fontosabb, mint a saját gyereke érzései. Nagyon jól tudta, hogy a hapsija gyereke allergiás a kutyára, neked pedig fontos a kutya, amit ráadásul a saját pénzedből vettél, mégis összejött vele. Gratulálok.
2017. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért van az én kincsem a saját nevemen.
2017. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd mg nem ki, h aki allergiás az állatbőrbe, annak fokozatosan kell szoktatnia magát az állat szőréhez, akkor javul az állapota. Több ismerősömnek volt állat szár allergiája, mind helyrejöttek. Nem az a megoldás, h meg kell szabadulni a kutyától.
2017. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, eladhatja.


viszont azt nem értem, hogy ha te vetted, akkor miért anyukád nevén van? Hány éves vagy egyáltalán? Apukádhoz nem tudnál költözni a kutyával? Anyád meg akkor romantikázzon a hapsijával...

2017. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!