Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutya megérzi,...

Szerintetek a kutya megérzi, ha terhes a gazdája?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém megérezte, valószínűleg a szagom alapján.


Most meg azzal is tisztában van, hogy "kölyköm" van.

2010. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nekem mindkétszer szaglászta a hasamat és talán szelidebb is volt, ha lehet ezt mondani...
2010. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges ugyanis a kutyák sokféle érzést ismernek.De akár mozdulatokból is észrevehetnek valami (pl.:görcsösen összehúzódik,nyugtalanabb,többet sír az ember).
2010. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sok állat megérzi, ha várandós a gazdi. A mi kutyánk pl mindig megszimatolja a pocakomat. A macskám pedig azóta nem ugrik (közvetlenül) az ölembe,inkább mellém ül. Ha kisbabát vársz akkor Sok-sok egészséget kívánok!
2010. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,akkor nem gondoltam rosszul,Igen babát várok,(16hetes km vagyok)és a kutyám tényleg szelídebb lett,és kísérget minden hová,és ha lepihenek,ő is nyugton van,és nem hozza a játékait,hanem lepihen közvetlen mellém:)
2010. máj. 17. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a kutya előbb tudja mint a gazdi. Annyira kifinomult a szaglása, hogyha bármilyen hormonális változás áll be nálad, azt azonnal tudja, sőt a legújabb kutatások alapján pl érzi a szagodról a vércukorszintedet, meg lehet nekik tanítani, hogy jelezzenek ha zuhan, ez cukorbetegeknél nagyon hasznos, és epilepsziás rohamot is kb 45 perccel előre tudnak jelezni, csak ezt is tanítani kell nekik.


Mostanában kísérleteznek azzal, hogy ilyen betegek mellé is segítő kutyákat állítanak, mint a vak, vagy mozgássérült emberek mellé.


Illetve ha már dobog benned egy szív, azt hallja is, tehát nem csak a szaglás miatt tudja, hanem a kifinomult hallás miatt is.

2010. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinte igen mert elvégre is sok mindent megéreznek köztük az ember betegségeit is.Tehát egyszóval "IGEN"
2010. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos kérdés. :) Hát még nem voltam terhes, de biztos aranyosak lehetnek olyankor.
2010. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Majd ha az leszel,és van kutyád,vagy cicád,akkor szerintem te is észre fogod venni :)
2010. máj. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!