Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha sétánál nem figyelek...

Baj ha sétánál nem figyelek maximálisan a kutyámra?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, rengeteget kell tanulnom, nem tudom megoldani, hogy elvigyem a kutyát sétálni, mindent megtanuljak, es normális időben feküdjek le, hogy másnap ne legyek mosott sz@r. Ezért kitaláltam h setaltatas közben, amikor kimegyünk a szántóföldek köze, ahol úgyis elemgedem, tanulok. A kutya rohangál, en meg a könyvemet bámulom. Nyilván olyat viszek ki, amit tudok tanulni pl nemet szavak, ilyet h matek nyilván nem. Szóval nekem csak így megoldható. Sztm meg mindig jobb mint amikor nem vittem, mert helyette tanultam, de így nekem is jobb. Es nem arra kell gondolni h eleresztem a kutyát azt le se sz@rom. Figyelek, fel-fel nézek a könyvből, mindig megfogom, ha valaki/valami jön stb.
2017. máj. 26. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha van olyan idő is a sétán, amikor maximálisan rá figyelsz, és együtt csináltok valamit (labdázás, fára mászás, trükközés, tökömtudja, akármi), akkor nincs ezzel nagy gáz - mármint nyilván nem ideális, de tényleg jobb, mint ha nem vinnéd.
2017. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Igen, baj.

Egyrészt a baj egy pillanat alatt megvan, bármi történhet és akkor életed végéig átkozod majd magad, hogy miért nem figyeltél jobban.

Másrészt a séta nem arról, hogy kieresztem a kutyát aztán menjen amerre lát. Az a ti kettőtök ideje, amikor ő egész nap rád várt és végre veled lehet. És úgyse fogsz tudni úgy tanulni, koncentrálni, hogy közben figyelned kell a kutyára is.


Persze, nyilván így nem fogsz tudni aludni 9-10 órát, de sajnos ezt manapság csak az teheti meg, akinek se iskola, se munkája. Majd pihensz hétvégén, ahogy sokan is teszik.

2017. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 milyen bajra gondolsz? Nem jár ott semmilyen autó, vagy csak nagyon ritkán, akkor is messziről látni/hallani. Nem erdőben megyünk, tehát a vadászokat sincs baj. Nem tud sehonnan leesni, vagy akármi, es földúton megyünk. Tényleg nem értem mire gondolsz. Ott kutya gazda nélkül nem jár, ha macska után ered a kutyám, vissza tudom hívni. Es nem arról van szó h 9-10 órát akarok aludni, a 8 is csoda. És tudok így tanulni, nyilván nem csinálnám ha nem működne, amit ott tanultam (otthon át sem néztem) mindig 5-öst írtam. Én nem, nem vagyok stréber, de nem fog az égből rámhullani 440 pont. Állatorvosira kb ennyi pont kell, ahhoz hogy bejuss, és ennek ez az ára. Amúgy kb a séta egyharmadát/felét töltöm ezzel, a többi helyen a kutyáé vagyok.

#1 én nem vettem rajta eszre sosem, h igényelne ilyet, inkább rohangálni meg szaglaszni szeret, de a patakba imádja ha jutamomfalatot kereshet:D

2017. máj. 26. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a parkba viszem őket, leülök a domboldalra, az egyik mellém fekszik a másikkal labdázok, közben tudok tanulni. Egyetemre járok, órák előtt nekem így könnyebb átnézni az anyagot. Amire annyira kell figyelni ahhoz úgyis leülök itthon.
2017. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. A fiam is csinálta heti 1-2x, és nem lett semmi baj. A kutya is jól van, és a tanulmány is rendben ment.
2017. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tanultam így általánosban kémia tézére, a dolgozat is jól sikerült, a kutya is megvan még.

Mivel nem a séta teljes ideje alatt bújod a könyvet, szerintem rendben van, és ha engedelmes a kutya még baj se nagyon történhet.

2017. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!