Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak,...

Lehet valami baja a kutyámnak, hogyha megevett úgy körülbelül 5-8 szem valeriana relax tablettát?

Figyelt kérdés
Úgy 5 perce arra lettem figyelmes, hogy a kutyám valamivel csörög, mire kimentem a konyhába láttam a sok drazsét a földön, és a kutyát ahogy eszi... Újra számoltam és úgy 5-8 szem hiányozhat belőle amit a kutya ehetett meg... egyenlőre az ég világon semmi baja, de tanácsos elvinni orvoshoz?

2017. máj. 27. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem max alszik egyet, de en azert adnek neki tejet, vagy probald meg "legeltetni", fu eves utan altalaban hanynak es akkor ki is jonne belole
2017. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Azonnal doki! Szétmehet a mája!
2017. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltunk lent sétálni, végig figyeltem rá nagyon, a vizelete szokásos volt, a széklete rendben, és semmi fura viselkedést, bódultságot, vagy bármi egyéb jelet nem produkált...
2017. máj. 27. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért hívd fel az orvost! Lehet pár óra múlva fog rá hatni,nem biztos,hogy jól.
2017. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, szerintem is jobb ötlet, biztos ami biztos.
2017. máj. 27. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Máját, veséjét károsítja akár el is pusztulhat, ha mást nem akkor nagyon beteges lesz ami majd későbbiekben fog előjönni rajta.

Mindenképp próbáljátok rávenni hogy egyen füvet, de azért ne nyomjátok le a torkán az a cucc nagyját kinyomja belőle és talán nem lesz gond. De egy állatorvost mindenképp hívjatok fel hogy ő mit javasol.

2017. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére ezekben a készítményekben szinte semmi hatóanyag nincs. Egyszer nekem azt mondta az orvos ha megeszem 2 dobozzal akkor sem történik semmi, parasztvakítás az egész. Úgyhogy nem lesz baja, ne aggódj.
2017. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már biztosan nem lesz, mert voltunk vele orvosnál is.
2017. máj. 28. 15:35
 9/9 anonim válasza:
mit mondott az orvos?
2017. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!