Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom szinlel?

Kutyusom szinlel?

Figyelt kérdés
amikor lát minket elég durván sántít vagy épp nem is akarja használni a lábát, fel húzza és folyamatosan nyüszög.. az érdekesség az hogy ha nem lát akkor fel alá szaladgál mintha semmi baja sem lenne és 1 aprócska hangja sincs.. tegnap voltunk dokinál csontja nincs törve külső sérülés nincs izületei rendben orvos is csak találgatott... vajon szinlelhet ?
2017. máj. 30. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyet csinált már az én kutyám is, egyszer egy másfél órás autóút után volt hisztis (alapból hisztis természetű). Amikor a közelünkbe volt nem volt hajlandó ráállni a jobb hátsó lábára, amikor azt hitte nem látjuk ugrált, szaladt semmi baja nem volt. Egy órán belül abba is hagyta:)
2017. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma 1 kicsit csúnyán lebukott a kutyusom testvérével ugrált szaladgált nem látta amikor kiléptem az ajtón szóltam neki hogy:"ennyire fáj a lábad?" :D erre fel húzta a ball első lábát és ugrálva oda jött hozzám... nade eddig a jobb lábát "fájlalta" akkor most melyik is fáj ?
2017. máj. 31. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!