Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapos Amerikai...

Bayern26 kérdése:

Van egy 5 hónapos Amerikai Staffordshire Terrier kan kutyusom és első két lába nagyon görbék, miért?

Figyelt kérdés

Szerteném megtudni,hogy ki-e növia ezt a kutyus. Akitől e

vettem azt mondta,hogy a bull-típusú kutyáknap szokott ilen lenni,hoogy ez nem hiba.De az állatorvos azt mondta nem jo és sínbe kellene tenni..Válaszokat előre köszönöm!


2017. ápr. 30. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Meg jo hogy azt mondta...

Igazabol ha jol tudom ezt medvetalpnak hivjak es takarmanyozasi gondbol ered es a csontok eldeformalodnak. Azt hiszem lehet ezen valtoztatni de nezz utana nem szeretnek hulyeseget mondani

2017. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem kap esetleg túl sok fehérjét amitől gyorsan nő?
2017. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Elso vagyok, hulyeseget mondtam xd

Amit a masodik ir az jo lehet. Esetleg nem tulsulyos? Az is okozhat elvaltozasokat, hogy hirtelen nott. Illetve genetikai hiba is siman elofordulhat, ha szaporitotol hoztad..

2017. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Csinálj képet és tedd fel ide.
2017. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Hallgass az állatorvosra!

Nem, egészséges bull típusú kutyáknál nem szokott ilyen lenni. Ezt főleg helytelen táplálás okozza, amitől nem megfelelően fejlődnek a csontjai. Mivel eteted?

Lehet genetikai probléma is.

Magától nem növi ki a kutya, csak rosszabb lesz, kezelni kell!

2017. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nől gyorsan és nem is túlsúlyos,sőt én kicsinek is tartom 11 kg .
2017. ápr. 30. 08:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az amikor kiskorába hoztam akkor a jobb mancsán lehetett látni,hogy görbe
2017. ápr. 30. 08:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus szaporítós kutya. Miért hoztál ilyen helyről kutyát, ha már akkor görbe volt a lába?! Lehet, hogy műteni is kell majd.

Állatorvos röntgent csinált?

Mivel eteted pontosan a kutyát?

2017. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szaporítótól van,mert az apja az dijnyertes kutya.Szokott kapni csirke húsokat ,pedigree-t
2017. ápr. 30. 08:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
tökre meg vagyok lepve hogy ilyen torz lett szerencsétlen... Pedigree? komolyan? az szemét.
2017. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!