Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha néha a kutyusom...

Normális ha néha a kutyusom nyüsszög és remeg mikor alszik? A kutyák is álmodnak?

Figyelt kérdés

3 éves nagytestű keverék kutyusról van szó. Menhelyről hoztam és velem alszik az ágyban. Azt szeretném kérdezni, hogy az teljesen normális hogy nyüsszög meg rugdalózik/remeg mikor alszik? Azt még hozzá teszem hogy viszonylag hangosan horkol is néha.


L


2017. ápr. 21. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik.
2017. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Igen,ez normális ^^ Az én kutyáim is szokták csinálni :D Akármilyen furcsa is,igen,a kutyák is szokták álmodni :)
2017. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is morog, meg néha fut, ugat vagy lépked. Ilyenkor felébresztem mert rosszat álmodik. Amikor felébred könnyen visszaalszik de nem álmod csúnyát.
2017. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy elég embertelen kísérletben bebizonyították, hogy a kutyák a gazdájukkal (vagy más kutyákkal) való játékról álmodnak legtöbbször, még a cicák a vadászatról. Furán néznek ki, de legtöbbször nem rémálom azt mondják. Ennek ellenére én is inkább felébresztem mindig:)
2017. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# milyen kísérlet volt?
2017. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Álmodik, ilyenkor viszont nem szabad felébreszteni mert káros. Ilyenkor mélyen alszik, és ez nagyon fontos a kutyáknak, ha nem alszanak eleget mélyen az kihatással van a szellemi egészségükre.
2017. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Eltávolították az állatokból azt a szervet, ami azért felel, hogy ne mozogjanak álmukban, így tudták figyelni, hogy pontosan mit csinálnak, miközben alszanak.
2017. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mienket kidobták, sokszor álmodja ugyanezt velünk. Ha csak szalad akkor nem ébresztem fel, de látom rajta hogy azt álmodja e éppen, hogy a gazdija meghal, vagy azt hogy őzeket kerget egy vadregényes erdőben.
2017. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetes, ne beszélj már baromságokat, egyszerű, agyi hullámokat mérö elektrodákkal vizsgálják az álmokat (RAM REM fázis, stb).
2017. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig de, Jouvet elég durva dolgokat csinált macskákkal, amikor az alvásukat vizsgálta: [link]
2017. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!