Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit adjak neki a Brit...

Mennyit adjak neki a Brit Prémium Junior Large-ból? SOS! (esetleg etet valaki ezzel? )

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 6 hónapos, 27 kilós keverék kutyàm van. Az anyja németjuhàsz keverék volt, többet nem tudni. Kb 35-40 kiló lesz. Most váltottam Brit-re, kimérős tápot vettem és elfelejtettem megkérdezni az etetési útmutatót. Ezt találtam neten:


[link]


(Alul van a táblazat)


E szerint kb 290-330 grammot kell neki adni. Ez elég neki? Az előző tàpból (happy dog) 420 grammot kellett neki adni, de többet adtam, kb 550-et mert simàn megette, még evett volna. Egyébként így is inkàbb kicsit vékony a kutya. Szerintetek mennyit adjak neki??


2017. máj. 31. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én találtam honlapot hozzá etetési útmutatóval. Egyébként a kutyatápon mindig rajta van a táblázat valahol.

[link]

2017. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy a táblázat az ismert. Én sose adtam többet neki, nyilván mindig enne,nincs az a kutya aki ne tudna megenni 1kg kaját egyszerre. Nem javaslom a túletetést,magas protein tartalmú ez a táp,ami hasmenést okozhat túl nagy adagban. Emiatt kell kevesebb,mint az előzőből,hiszen magasabb a tápanyagtartalma. Nagyon könnyű egy kutyát elhizlalni,de utána a fogyás már nem lesz egyszerű.
2017. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Britből rendszerint többet kell adni az ajánlott adagnál. De nem kell ezt ennyire komolyan venni, adj neki valamennyit, szemre, aztán ha a kutya hízik, akkor adj kevesebbet, ha fogy, többet, és előbb-utóbb sikerül belőni.
2017. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi még csökkentettük is az előírt adagot, mert hízott tőle a kutya.
2017. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!