Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BRIT CARE vagy BRIT PREMIUM?...

BRIT CARE vagy BRIT PREMIUM? Esetleg Brit Care-el negativ tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a B Care az gabonamentes,a B Premium meg nem az,de megis kivancsi vagyok a velemenyekre,tapasztalatokra,esetleg barmelyikkel negativ tapasztalatokra is,de pozitivakra is.

2013. máj. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A premium-tól lágy volt a széklete és könnyen elcsapta a gyomrát, úgy két hetente volt egy hasmenése.

Amióta a Care-t eszi, azóta mindig kemény a kaki és nincs hasmenés. :)

2013. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és sokkal jobban is szereti. Amikor átálltunk keverve adtam neki és kiszemezgette a care-t, a premium-ot a végére hagyta és csak nagy nyögvenyelősen ette meg. :)
2013. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es melyik Premiumtol volt lagy szeklete?

Es melyik Care-t eszi most a kutyad,amelyiktol rendbejott a szeklet is?

2013. máj. 24. 10:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nállunk egyik sem okozott gondot! A B Premium Largot kapta, meg a B Care Largot. A perémiummal csak az volt a gondom hogy nem hízott tőlle. De egyébként szép volt a szőre és a széklete is normális volt. Érdekes volt viszont hogy a Caret nem ette szivesen. Most a Premium Sportot kapja az negyon bejött neki pillanatok alat bekajálja és végre hízik is.
2013. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt ette korábban:

[link]


Ezt eszi most:

[link]

2013. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is Brit Care-el etettünk (rózsaszín; bárányos-rizses). Nekünk nem igen jött be ez a táp: a bundája fénytelen volt tőle, sokat pukizott, és a széklete is hol ilyen volt, hol olyan volt.

Most a Pro Planra váltottunk, aztán majd kiderül, ez hogyan válik be.

2013. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!