Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi most összhangban vagyunk...

Mi most összhangban vagyunk vagy csak alkalmazkodik?

Figyelt kérdés
Lassan 8 éves a kutyám,öleb,kistestű.Össze-vissza dolgozok,nincs rendszer,nincs éjjel nincs nappal,épp ahogy jön.De ő mindig alszik akkor is amikor én,mivel együtt alszunk.Meg akkor is,mikor nem vagyok otthon.Gondolom csak szolidaritásból alszik velem mikor én is,mert tuti nem fáradt.Vagy annyira punnyadt lett mint én.Szerintetek ?
2017. máj. 31. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A kutyák többsége ezt csinálja :) Meg nekik nagyobb az alvásigényük, állítólag 16 órát simán eltöltenek alvással, szóval nem okoz nekik gondot bárhol és bármikor aludni, ha amúgy nincsenek túlpörögve valami miatt (kevés foglalkozás, nevelés hiánya miatti stressz, stb.).
2017. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy nyolc éves kutya simán a nap 70 százalékát alvással tölti, ezért tudnak minden apró zajra felébredni.
2017. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!