Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak a kutyusa is ennyire...

Másnak a kutyusa is ennyire hisztis, ha oltást kap?

Figyelt kérdés
Egy iszonyat cuki németjuhászról van szó. Mindig kezesbárány, húzhatják, vonhatják, de ha oltást kap, megbolondul, annyira fél.

2017. jún. 1. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hááát szüleim nèmetjuhásza úgy bevadul ha meglátja az orvost, hogy szerintem simán széttépnè (kölyökkori rossz èlmèny,egyèbkènt senkit nem bántana), így évi oltáskor apum kerítésen belül odanyomja a kutyát a kerìtéshez, a doki meg kívülről megszúrja. Utána a kutya sunnyogva elmegy és minden gyűlöletét összesűrítve egy-egy pillantásába bámulja a dokit a lépcső tetejéről.


Az én németjuhászom szépen áll oltás közben, nem csinál semmit, miután a doki kihúzza a tűt, 3 másodperc múlva jön rá hogy mi törtènt, vinnyog kettőt, hozzámbújik és ennyi. Utána ugyanúgy csóvál és örül tovább a dokinak. (Pedig neki is volt kölyökkori rossz élmènye, màrmint a dokival)


Mamàmèk puli keveréke kb minden idegen embert szétszedne aki bemegy az udvarra, viszont ha a doki megy, annál nem csinál semmit csak halál nyugodtan áll és tűri a dolgot.

2017. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek fel sem tűnik, hogy oltást kapott.

Eddig egyik kutyámat sem zavarta, sőt a macskáimat sem.

2017. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Az normális, hogy nem szereti, fél tőle. De szerintem az, hogy megbolondul, az nem normális.
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer kapott (úgy értem, hogy kétszer vittük eddig oltani, amióta nálunk van... Ne értsétek félre, oltjuk rendesen), de végig hisztizte az egészet. Nyüszögött, ha rászóltam, abbahagyta, de 10 mp múlva újrakezdte. Elég ciki volt, hogy konkrétan a rendelőben fél órán keresztül csak az ő hangját lehetett hallani. Pedig nincs rossz élménye orvossal kapcsolatban, csak kis nyuszi :D
2017. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám úgy nyüszít, színészkedik (már akkor kezdi, mikor a doki még csak az ujjhegyével ér hozzá, tű még sehol), mint akit nyúznak, a másik is be van rezelve, de észre sem veszi :D sőt kapott 1 éve valami csípős szurit is, talán antibiotikum, már nem emlékszek, a doki szólt, hogy talán fájni fog neki, de észre sem vette :D
2017. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Páromék németvizslája olyan, hogy nem is próbálkoznak elvinni az oltásra a kutyát, inkább kihívják az állatorvost. De igazából nem a szuritól fél, hanem az idegen emberek zavarják. Ha ismerné a dokit, minden gond nélkül be lehetne neki adni, de akkor is csak háznál.
2017. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk szereti az állatorvosi rendelőt. Csak a mérlegtől fél. Az oltásokat meg sem érzi, simán tapizhatják is. Annnyi még hogy a lázmérőtől leül de meg sem mukkan a kezelések oltások alatt, kiskorában sem volt gond.
2017. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Olyan, mintha disznóvágáson lennénk. Hárman fogjuk le és fekszünk rá!
2017. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én pulim sosem csinált még cirkuszt, viszont láthatóan retteg. De ettől függetlenül csendben tűr a drágám.
2017. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól függ kinél oltatjuk. Eddig 3 helyen voltunk. Egy elég sz@r doki van itt a városban, annál síkított egy kis szuri miatt is, de megértem amilyen szar az orvos. Van a külvárosban egy fokkal jobb. Nála csak kicsit hisztis. És messze legmagasabb a szombathelyi klinika! Ott meg sem mukkan! Mondjuk a sorban állás nem jött be neki, de ez van.
2017. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!