Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véreset hány a kutya és nem...

Véreset hány a kutya és nem mozog?

Figyelt kérdés
A mamám kutyája ma 2x véreset hány és alig mozok, délután óta csak fekszik egyhelybe, néha 1-2 métert megy aztán meg "összeesik". Nem akar enni, inni. Cumisüveggel kapott fél deci tejet, arra se volt könnyü rávenni. Mit csináljunk vele? Amúgy miközbe próbáltam itatni, észrevettem hogy vérzik a nyelve és egy húsdarab hiányzik a nyelve széléből.
2017. jún. 1. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyorsan vigyétek állatorvoshoz!!!!!!!
2017. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy azonnal kerestek állatorvost, vagy végig nézitek, míg elpusztul. Vannak olyan dolgok, amikor nincs házi praktika olcsón.
2017. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ilyen a felelőtlenség azonal állatorvos nem itt kell kérdezgetni belehalhat most állatorvos a legközellebbi
2017. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tej? Mégis mi a jó büdös francnak???


Hogy fosson is és még több folyadékot veszítsen??


Állatorvos azonnal!

2017. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vízet semmiképp se akartam lenyelni. Tejbe legalább belenyalt párszor. Értettem.
2017. jún. 1. 20:26
 6/15 A kérdező kommentje:
akart*
2017. jún. 1. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne tejjel itasd, állatorvoshoz vidd el! Valószínűleg mérgezés!
2017. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírásától pont 1óra telt el!

Látta már az orvos???

2017. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű nem, hogy azonnal rohanni kellene vele a legközelebbi állatorvoshoz vagy állatorvosi ügyeletre!

Mi más tudnál vele csinálni szerinted? El fog pusztulni, ha nem kap sürgősen, azonnal orvosi ellátást.

2017. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kapott antibiotikumot, már magától issza a vizet és lassan sétálgat. köszi a válaszokat.
2017. jún. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!