Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos a kutyám csokit evett!?

Sos a kutyám csokit evett!?

Figyelt kérdés
A tesóm magára hagyta a kicsit sem kutyabarát házunkban... A földön talált teasers csokit celebration dobozban és megette. Legalábbis csak a papírját találtam meg... A csomag szerint 27.3g egy db csoki, 25%os a kakatartalom és nincs benne xilit... Lehet valami baja tőle? Azóta picit többet nyalogatja a száját de ez valószínűleg az édes miatt van. 5,3 kg.
2017. jún. 1. 22:10
 1/8 anonim válasza:

Az enyem ( feher juhasz ) egyszer megevett egy egesz tabla milkat(a nagy 30 centis), semmi baja nem lett akkor se es azota sincs.

Ez kb 2 eve volt, akkor volt 4 eves a kutya, szoval szerintem lehet nem lesz semmi baja.

2017. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amugy ha nem volt a csokiban xilit, akkor varhatoan semmi baja nem lesz. Ha diabetikus csoki, akkor azzal keszult.
2017. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nezd meg en telorol vagyok es valamiert nem akarja megnyitni de nalad hatha

2017. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is. Remélem nem lesz nagy baja. A tapot szívesen benyomta.
2017. jún. 1. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy amikor a mi kutyank megragcsalta az anyosnyelvet ami ugye mergezo az emberre is akkor a doki azt mondta adjunk neki tejet es nezzuk hogy tuti megigya mert ettol talan kifossa?!

Regen volt nem emlekszem pontosan, aki ert hozza az legyszi mondja mar meg hogy ez jo-e igy 😅

Mert ha fosast er el akkor itt is jo lehet

2017. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neeeeem isten ments! Soha nem adunk a kuty@nak tejet! Ha valami baja van pont nem egy fosás fog jót tenni. A tejben amúgy is van még +cukor, arra már aztan tényleg nincs szüksége.
2017. jún. 1. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en ket staffim mindent megeszik. Csoki,mandula,dio, uborka, paradicsom, dinnye. Tenyleg nemtudnek olyat mondani amit nem. Max a salata amit nem. Sosincs semmi bajuk semmitol.
2017. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A paradicsom is mérgező, a benne lévő toxinok miatt.
2017. jún. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!