Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A baby yorkie-k feje nagyobb...

A baby yorkie-k feje nagyobb a testéhez viszonyítva vagy csak nekem tűnik úgy? Kicsit mintha a the dogból származna.

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez jó :) vagy az a hanadeka klub vagy mi :)


Fúh. ahogy most mondod lehet, hogy így van.

nézzünk meg képeket..

[link]


Valóban nagyobb a feje... :)

2010. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán tudod egynesúlyozni a dolgot a szőrével. vagy a fejéről végjétok le jobban, vagy a testén lévő szőrt növesztitek...

persze ez nem így megy.

fogadd el azt a kis gumiorrút úgy ahogy van, és élvezd amíg kicsi!. nem mintha amúgy is félméteresre nőlne, de hamar megnől! :)

2010. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy csecsemőnek is sokkal nagyobb a feje arányaiban mint egy felnőtt embernek. A csecsemőknél 4-1 arányú ez, míg a felnőtteknél 8-1 arány ez. Ez a fejlődés a kutyáknál sincs másképp, csak az arányok mások. A kisebb testűeknél ez még szembetűnőbb.
2010. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A yorkinak nem nagyobb a feje a testénél,kicsit gondolkozzunk már!

Akkor,hogy tudna menni?!Fejen járva?

Akkor nem lenne képes egyensúlyozni se.

Ha képeket nézzünk akkor előis fordulhat,hogy nagyobban nézz ki,hisz a képarány felbontása ilyen.A kutya belehajol

a fényképezőbe és nagyobbnak is tűnik a feje,nem kell ezt

miért ha a fején levágjuk a szőrt akkor kisebb lesz a kutya feje?Ugyan már.

Nem kell vele semmit sem tenni,maximum ha genetikai hiábk miatt nagyobb lenne a feje,bár ilyet még nem hallottam.

Ha nem tud menni a feje miatt,mert előre dől akkor nagyobb a feje és ily esetben kell kivizsgálni.

2010. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkim van (10 hetes). És szerintem nem nagyobb a feje mint a többifajta kiskutyáknak,csak a szőrük nagyitja,sőt mikor fürdetem szinte "összemegy" a kutya :DDDD
2010. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hetes és már fürdeted??
2010. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hehe. Igen már rájöttem én is, kicsit buta kérdés volt. Bocsika.
2010. máj. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!