Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes labrador kiskutyának...

3 hetes labrador kiskutyának a bőre egy-két helyen mintha "foszlana". Úgy néz ki mint amikor korpás az ember bőre. Mit lehet tenni ellene (egészséges szép legyen a bőre), mitől van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia azt hiszem vannak olyan kutya samponok ami éppen erre van kialakitva. De ha nem találsz akkor vidd el orvoshoz és az ad neki olyan gyógyszert vagy valami mást amitöl ez rendbe jönne.

Remélem segitettem.

2008. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp vidd orvoshoz, sajna nem jut eszembe ennek a betegségnek a neve, de azt tudom, hogy kezelni kell.

Nézd el tudatlanságom, macskám van.

2008. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Uncsi tesóm kutyijának is ienje volt lehet az elején kellemetlen hogy így néz kih, deh kinövi ők sem csináltak veel semmit max. fél év és elmúlik ne csinálja vele semmit sem:)
2008. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!