Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat, macskáimat megfürd...

A kutyámat, macskáimat megfürdettem Neostomosan oldattal, kell valamennyit várni még rájuk rakom a nyakörvet illetve a bolha és kullancs elleni csepegtetős oldatot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne halmozd a vegyszereket! Egyszerre rá ne tegyél cseppentőt meg nyakörvet is!
2017. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából kedden lettek megfürdetve, nem egyből akartam rájuk tenni.
2017. jún. 8. 16:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Óó, nem úgy értettem:) Kutyára nyakörv, macskákra csepp
2017. jún. 8. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
A neostomosan halálos a macskàra!!!
2017. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
At állatpatikában azt mondták hogy lehet macskákra is használni, ezért már pár hónapja befújtam vele őket. Nem lett bajuk tőle szerencsére. Most fürdettem őket... Remélem hogy nem lesz bajuk.:/ Legközelebb nem használom rajtuk.
2017. jún. 8. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állatorvosi asszisztens + állatpatikus vagyok! A macskára a neostomosan toxikus! Mi is tartunk, de macskára sosem ajánljuk! Ha megnézedxa használati utasítást, nincs is rajta feltüntetve a macska.
2017. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Èn a helyedben állatpatikát is váltanék... az èn lakóhelyem közelében van állatpatika meg tápos bolt is, néha be szoktam menni és hallgatom hogy milyen marhasàgokat beszélnek ott az eladók (bàcsik, nènik). Persze nem mondtam soha nekik hogy én értek egyet. Voltak már érdekes húzások... az egyik leg "viccesebb" az volt, amikor hippoalergén tápot kértem, a nő elkezdte mondani hogy ez milyen hiper szuper prémium táp (amugy egy rosszabb középkategóriás volt) és csak bárányhús van benne! Aha persze... kérdeztem hogy megnézhetem e az összetevőket. Ami: 21% csirke, 8% bárány... égett is a nő pofája.

Nagyon nehéz jó helyet találni, keress tovább.

2017. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* èn értek ehhez.
2017. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Legközelebb utánaolvasok mindennek mielőtt ilyen szereket használok.. De hogy dolgozhatnak az emberek ilyen helyeken, amikor konkrétan nem értenek a munkájukhoz...

A kérdésre visszatérve most már a kutyára rárakhatom a nyakörvet?

És a macskákra a cseppet?

2017. jún. 9. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!