Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miérth hiszitek azt ha valaki...

Miérth hiszitek azt ha valaki nem szereti a kutákat akkor már rossz ember? Illetve miért feltételezitek hogy akkor már rögtön állatkínzó? Vega is vagyok! 28f

Figyelt kérdés
nem bírom a kutyaszagot. undorítónak tartom. A kutyaszart is utálom, mindenhol ott van. idegesít az ugatás és az hog rám akarnak ugrani. Nem jön be. DE nem kínzok állatokat, a gyerekeket nagyon szeretem mert sztem aranyosak (Most nehogy előgyertek, hogy ti meg őket nem szeretitek, mert az egy teljesen természet ellenes dolog hogy valaki nem szereti a gyerekeket. Ösztöneinkben van a gondoskodás és a családalapítási vágy) és más ember társaimat többre tartom a kutyáknál. Szociális beállítottságú vagyok.
2017. jún. 8. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
En egyetertek veled. Bar en szeretem az allatokat es a gyerekeket meg hat nem annyira, de sosem neveznek egy olyan embert allatkinzonak aki nem szereti a kutyakat. Az allatkinzo az AKI NEM SZERETI A KUTYAKAT DE MEGIS VESZ MAGANAK EGYET MAJD ROSSZUL GONDOSKODIK ROLA.
2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem nem érdekel ha valaki nem szereti a kutyákat, de ettől falra tudok mászni amikor ezt így hangoztatják és hogy UTÁLJÁK a kutyákat mert ez meg az. És mondhatsz akármit, én meg a gyerekeket nem szeretem, mert milliószor idegesítőbbnek tartom őket mint a kutyákat, és van egy-kettőben olyan gonoszság és rosszaság amit nem tudok hova tenni, tapasztalatból mondom ahogy látom a környezetemben. 22 éves nő vagyok és jelenleg azon az állásponton vagyok hogy a közeljövőben biztos hogy nem akarok gyereket mert én meg olyannak látom őket mint te a kutyákat; undorítónak tartom amikor tetőtől talpig összebukják magukat vagy kajásak fültől fülig, sz@rosak, nem bírom elviselni a szagát, idegesít a bőgés de főleg az indokolatlan hisztizés és hogy ököllel vernek gyomorszájon ha nem veszem fel őket.


Nem ítéllek el érte és nem tartalak rossz embernek se állatkínzónak, de nem értem miért kell ezen ennyit lovagolni, mindenki szeresse amit szeret, te ne várd el tőlem hogy szeressem a gyerekeket én meg nem várom el hogy szeresd a kutyákat.

2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Anonymus0123456789 válasza:
38%
En sohasem bantottam egyet sem, nekem ilyen fura kutyafobiam van vagy mi... Felek mindtol....
2017. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

A saját magánügyed, hogy szereted-e a kutyákat vagy sem. Nem attól leszel rossz ember. De az hogy idejössz egy _kutyás_ fórumra és elpanaszolod, hogy fúj undorító a kutyaszag, meg így meg úgy... Hát bocs, de ez elég tapló dolog...


A gyerekeket meg nem értem miért kell ide keverni, de látom neked "természet ellenes" az, ha valaki ne adj isten nem szereti őket...


Úgyhogy bunkóságból jeles vagy.

2017. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem gondolom azt hogy ha valaki nem szereti a kutyàkat, akkor àllatkínzó.

Èn imàdom a kutyákat. Màs meg azt imád amit akar.

Egyébként:

-a kutyakakit én is undirítónak talàlom, de hàt ez együtt jàr a kutyàval.

- najó, èn nem utàlom a gyerekeket, de nagyon nem bírom őket. Inkàbb hallgatom egész nap a szomszéd kutya ugatàsàt mint a szomszéd gyerek bömbölését. A kisbabàkat sosem szerettem, nem tudtam velük mint kezdeni, az óvodàstól nagyobb korosztàly pedig manapsàg màr úgy beszél mint egy kocsis.

-bennem nem él annyira a családalapítási vàgy, lehet azért mert van egy betegségem (nem annyira durva, de azért nem egy leányálom) és szinte 100% hogy a gyerekem (ha lesz) örökölni fogja. Ezért még pàrszor elgondolkodom rajta hogy mi lesz.

- én meg a kutyáimat, más kutyákat tartok sokszor többre mint màs embertàrsamait, mert bennük nincs semmi gonoszság, az emberrel ellentétben.

2017. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Kutyás vagyok, de nem vállalok közösséget minden kutyással, sőt csak nagyon kevéssel. A többi ember pedig automatikusan mindannyiunkat egy kalap alá vesz.


Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki nem szereti a kutyákat. Még beszélgetni is tudok ilyen emberekkel. Viszont ha valaki hozzám jön, akkor igenis jó képet kell vágnia ahhoz, hogy a kutyák bent vannak, felugranak a kanapéra és üdvözlésképp jól összeugrálnak mindenkit.


Ha utcai ruhába vagyok, nekem is alap, hogy ne ugráljon össze egy kutya se. Az ugatás nekem sem a kedvenc altató dalom, mint ahogy másnak se a gyereksírás. A kutyaszart viszont nem találom undorítónak, amikor fel kell szedni, viszont elvárom másoktól is, hogy összeszedjék a kutyájuk után és ha véletlenül belelépek egybe, az már nekem is undorító.


De most komolyan: Ezt az állatkínzós dolgot valaki mondta neked, vagy te találtad ki?

2017. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Aham értem szóval aki nem olyan mint te az természetellenes...

(Amúgy én a gyerekeket és a kutyákat is szeretem,bár nem értem mi közük egymáshoz.)

2017. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Sose értettem, hogy hogy lehet azt az állatot utálni, aki végig segítette az emberré válásunk. Úgy gondolom, hogy a két faj a kezdetektől segítette egymást, egész addig, amíg el nem érték mai forájukat.

Ne értsd félre, nem gond, ha valaki nem szereti a kutyát, de felesleges utálni őket. Nem szeret a kutyát, nem tartasz, ennyi.

Az viszont nem tetszik, hogy nem vagy másokkal megértő. Te a kutyát nem szereted, más a gyerekeket. Mi ezzel a baj?

Én se szeretem a gyerekeket, de nagyon jól tudom, hogy a sajátomat mindennél jobban fogom szeretni. Ettől ár terészetellenes a viselkedésem?

Számomra fontos, hogy minél nagyobb összhangban élhessek a természettel, és nem gondolom azt, hogy a lelkibéke felé vezető út utálattal lenne kikövezve. Vannak állatok akiket én se szeretek, de ettől nem utálom őket és nem teszek ki a netre ilyen kérdéseket.


Nem teljesen értem miért állatkínzóztak le pusztán ezért. Ha nem átassz szándékosan utálatod tárgyának,a kutyának, akkor szerintem ezzel kapcsolatban nincs miről beszélni.

2017. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
"Nem bírom a kutyaszagot. undorítónak tartom. A kutyaszart is utálom, mindenhol ott van. idegesít az ugatás és az hog rám akarnak ugrani. Nem jön be." Én meg nem bírom a szaros pelenka szagot, a nem jól kitörölt fenkék szagát, a pisis bugyit és ágynemüt, a tüsszentés után lógó taknyot. Mindet láttam már gyereknél. Hányni tudnék az izzadt ember hónalj bűzétől, miközben buszon mellettem kapaszkodik. Sajnos sokan nem tisztálkodnak alaposan. Az alkoholtól és cigitől bűzlő emberről ne is beszéljünk már. A kávés vagy rossz fogak miatti lehellet sem piskóta. Szóval ne hidd, hogy csak a kutyának van szaga. Habár egy rendesen ápolt kutyának nincs szaga ugyanúgy, mint egy igényes embernek. Van olyan kutya, amelyik nem is tud ugatni (pl basenji). Tény, hogy vannak ugatósabb fajták, de őket is le lehet nevelni róla. Engem sokkal jobban idegesít a sok alkesz disznó ordibálása, a gyerekek sikítása a házak előtt a játszótér helyett stb. Emberből is van kifejezetten idegesítő, sokat pofázó. És hamár neveletlenség, nincs idegesítőbb egy földön fetrengve hisztizős, anyát rúgdosó hülyegyereknél. Engem meg az idegesít, ha a gyerek rúgdossa a buszon az üllésemet vagy be nem áll a hisztis szája egész úton. Én sem vagyok gyerekutáló, de nem vágyok gyerekre. És cseppet sem érdekel, hogy ez szerinted rendellenes-e vagy sem. Nem te vagy a világ közepe, hogy eldöntsd. Kistesóimat szeretem, mert ők jólneveltek, de a legtöbb idegen gyereket nem tudom elviselni. Csak megtűröm őket.
2017. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

" és más ember társaimat többre tartom a kutyáknál."

Én meg a kutyákat tartom többre az emberi fajnál. Nem egy dolgot tanulhatnánk tőlük. Az a vicces, hogy emberséget is. Sokkal több emberség szorult beléjük, mint sok emberbe. Szóval ha választani kéne, hogy kit menthetek meg, egyértelmű, hogy a kutyámat menteném meg. Számomra ugyanolyan szinten van, mint egy tesó. Nem alacsonyabb rendű lény az embernél. Egyedül a szűk családomat menteném a kutyám helyett. Idegen embert biztos, hogy nem. "Embertársaimtól" már nem egy rossz dolgot kaptam : testi és lelki bántalmazás, hazugság, kihasználás stb. A kutyatársamtól csak szeretet és hűséget kapok.

2017. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!