Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha most veszunk egy kutyát...

Ha most veszunk egy kutyát kintre és négy év mulva elköltözök egy panel lakásba akkor vihetem magammal?

Figyelt kérdés
Nem nagytestűt szeretnék,megtudja tanulni akkor még hogy jól viselkedjen odabent és szobatiszta legyen?

2017. jún. 10. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ne vegyél kutyát, ha így állsz hozzá. Nem egy tárgy, hanem ragaszkodó élőlény.
2017. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
biztosan örülni fog a zárkának (panel)
2017. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tekintem tárgynak (én is tudom hogy élőlény) csak nem lenne szívem elválni tőle az lenne a kérdés hogy megonldhato e hogy vele jojjon.
2017. jún. 10. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Minek kell egy kérdést 100x kiírni?

Nem tetszettek a korábbi válaszok?

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8666142-meg-..

2017. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Szia cavalier king charles spánieles aki még mindig nem fogta fel három kérdés után, hogy a spánielt nem tarthatod kint négy évig hogy utána magaddal vidd egyetemkor panelba ahova lehet nem is vihetsz kutyát. Miért nem lehet ezt felfogni? Egyébként előző kérdésednél is írtam hogy akármikor meg tudják tanulni, de nem biztos hogy kibírja a spánieled a négy kint töltött telet.
2017. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak úgy vegyél kutyát, ha biztos nem passzolod le pár év múlva. Egy gyereket sem ad örökbe az ember, mert költözik. A kutyának ugyanúgy fáj a menhely, mint a gyereknek az intézet. A panel pedig nem zárka. Sokkal jobb soruk van a panelos kutyáknak, mint a legtöbb kertesnek. A kutyának a falka mellett a helye, a gazdával a boldog. Ha eleget leviszik sétálni a panelból, rendesen foglalkozva van vele, akkor miért szenvedne bent ? Jobb a kertben unatkozni egész nap ? Mert a kertbe kivágott kutyák javarészt csak a kapu közelében fekszenek. Eleget láttam. Bár nekik még mindig jobb, mint a láncon élő kutyáknak. A panel és a kert is tud zárka lenni ugyanúgy. Mi a francot nézegessen szerencsétlen a kertben 15 évig ? A szobatisztaságot meg lehet utólag is tanulni, csak időt kell neki adni. Inkább legyen egy kutya kertiből panelos, mint a gazditól távol másik családnál.
2017. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Akinek 14 évesen nincs annyi agya, hogy felfogja a válaszokat, arra én egy marék szotyit sem bíznék! Nemhogy egy kiskutyát!
2017. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

Semmiképpen se!

A nagykutya NEM panel lakásba való,hanem

nagy kertbe ahol van helye!


Egyébként nem kérdezted ezt már meg korábban ezen az oldalon...?

2017. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bollocks ***** válasza:
80%
Ne aggódj kérdező, ennyi ésszel négy év múlva a közmunkaprogram vár rád, nem az egyetem.
2017. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
5# vagyok, most azért kellett elpontozni mert megmondtam az igazat és unom hogy ötször megkérdezi ugyanazt? Simán jelenteni is lehet érte a kérdést. Kissé bosszantó hogy máshogy körülírva ugyanazokat a kérdéseket teszi fel, megjegyzem mindre kapott jó választ, csak a kérdezőnek nem tetszik a valóság és azt várja hogy végre valaki azt írja hogy "igen, vedd meg a cavit tartsd négy évig az udvaron és utána vidd magaddal az álomlakásodba".
2017. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!