Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor es mi alapjan valaszt a...

Mikor es mi alapjan valaszt a kutya gazdat a csaladbol?

Figyelt kérdés
Boxerrol van szo es a csalad osszes tagja kb. ugyananyit foglalkozik vele es felvaltva etetjuk. Akkor most mi alapjan fog valasztani ? A masik kerdesem az lenne, hogy a falkan beluli szerepek (ki a vezer, stb.) mennyi idos korara dolnek el?
2010. máj. 18. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Az lesz a gazdi, aki a falkavezér. Ez már kölyökkorban eldől. Nálunk is a férjem a falkavezér, és a kutya az omega, tudnia kell, hogy a gyerek is előtte áll a rangsorban.
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogyan az első írja.Nálunk pl úgy van , h anyukám eteti , de én járok vele kutyasuliba és sétálni , és így én vagyok a falkavezér , az én szavamra hallgat a legjobban.Természetesen a családon belül ő áll a rangsor legalján.
2010. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan, nem gazdi lesz, hanem vezér. Nálunk pl másfél éves volt a kutya mikor megismerte a pasim, aki igazából nem is szereti különösebben, sétálni sose viszi, suliba is én járok vele, enni se ad neki. Viszont olyan határozott, és olyan ritkán foglalkozik vele, hogy a kutya abszolút őt tekinti vezérnek. Pl. ha kettéválunk egy sarkon a kutya vele megy.


Épp most próbálom tőle átvenni a vezérséget.


A kutyák ilyen szempontból, ember szemmel nézve tök igazságtalanok, nem azt szeretik, akiktől a legtöbb szeretet kapják, hanem azt, aki leginkbb kivívja a tiszteletüket.

2010. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kölyök korban dől el, mert ez egy olyan folyamat, amely a kutya egész életén át tart. A vezéri poziciót nem egyszer kell kivívni, hanem nap mint nap a megfelelő viselkedéssel fenn is kell tartani. Ahogy át lehet venni a kutyától a vezérséget, ugyanúgy el is lehet azt veszíteni.
2010. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

18,37-es

ott a pont.

a válasz a kérdésre !!

aki tiszteletet ébreszt benne ,az a vezér.

2010. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menhelyi kutya volt, itthon rögtön eldöntötte, hogy én vagyok a falkavezér. Én hoztam el a menhelyről, én etetem, de nem én sétálok vele.
2010. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!