Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalaitok a dog...

Mik a tapasztalaitok a dog chow adulttal?

Figyelt kérdés
Sajnos az anyagi helyzetünk romlott igy a kutyám ezt eszi. Szerintetek milyen? Elég lesz ha a táp mellé kap néha még húst? alaki letudná nekem irni az összetételét?(nem a fehérje meg ilyesmi hanem hogy hús gabona stb.) Nem kérdeztem meg az eladótól.
2010. máj. 18. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van az összes DogChow összetétele: [link]


Sztem nagyon jó táp az árához képest , az én kutyám is ezt eszi és egésséges , szép a szőre jó a széklete.

2010. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egy rossz táp, ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Jó, ha kiegészíted heti 1-2 alkalommal egy kis hússal, zöldséggel, esetleg 1-2 tojás, túró, natúr joghurt mellé. Ha megeszi a gyümölcsöt, azt is adhatsz mellé, persze csak mértékkel.

2010. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Kicsit lelkiismeret furdalásom van hogy most nem adhatom meg neki a jót:( Szereti ezt a tápot de azért mégse olyan mint amit nem rég még kapott.Köszi a tanácsot. Várok még választ ha valakinek van tapasztalata.
2010. máj. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!