Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hetes kiskutyám...

Van egy 8 hetes kiskutyám (bővebb lent)?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, egész nyáron vele leszek nevelem meg minden. Négy hónapon belül családi házba költözünk. A szüleim szerint örülni fog hogy lakás helyett egy kertben lakhat. Egyetértetek. (golden retriverről van szó)
2017. jún. 11. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha kerti lakót akarok veszek egy törpét:) Viccen kívül bizti jó lesz majd neki de éjjelre meg télen is kint akarják majd tartani? Amúgy ugyanúgy igényli majd a sétát is..!
2017. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kutyák a gazdi mellett szeretnek lenni ha jó a kapcsolat a gazdinak meg a kutyának. Tudom most le leszek pontozva, de az a jó ha nyitva van neki az ajtó a kert felé, ha akar kimegy, ha akar bent van a gazdi mellett. Attól függetlenül, hogy kertesházba költöztök akkor is kell sétáltani, foglalkozni vele, keresni a környéken más hasonló méretű kutyásokat akikkel lehet "bandázni", ahol mi lakunk ott is kezd kialakulni egy kisebb "banda" akikkel többször kimegyünk sétálni közben mi gazdik beszélgetünk, a kutyák meg játszanak egymással, kergetőznek, szocializálódnak.
2017. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a golden retriver pont hogy nem bir szó szerint nem birja ki ha nem lehet a gazdi mellet és ugyan ugy kell sétáltatni stb
2017. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülni fog, ha bármikor kimehet ÈS bármikos visszamehet hozzátok
2017. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Természetesen tisztában vagyok a felelősségekkel.:)
2017. jún. 11. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hpgy le leszek pontozva, de vállalom. Nekem kinti németjuhászom van, 2 kutyasuli, napi több óra foglalkozás mellett. A kutyasuliba simán veri azokat, akik lakásban a gazdival vannak. Minden a gazdán múlik, mi lassan elkezdünk BH vizsgára és Obedience versenyekre készülni (most 15 hónapos a kutya). A kapcsolatunk simán van olyan jó, mint egy benti kutyának és gazdájának. Igazából ha rajtam múlna benti lenne, de szüleim nem engedik. Ezzel csak arra szeretnék rávilágítani, hogy az udvaron is lehet normálisan, jól tartani egy kutyát anélkül, hogy el legyen hanyagolva. :)
2017. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6.: A kérdést olvastad, vagy csak írtál valamit. A kérdésben ez szerepel: "(golden retriverről van szó)" Egy németjuhász és egy goldi egészen más jellegű kutya, és nagyon sok múlik az egyéni adottságokon is.
2017. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es azért annyira nem más... neked is meg kellett szólalnod. Ha sokat foglalkozik vele a gazdája és nem csak kibssza a kertbe egy goldi és élhet tök jó életet. Jó igen tudom kb MINDEN kutyafajtának a kinti-benti tartás lenne az ideális, de sajnos nem mindenki tudja megoldani, ellenben tudja kompenzálni.
2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna én is beengedném, bár anyumat talán meg tudom győzni. Mindenkinek köszi!:)
2017. jún. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!