Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? A kiskutyám (6...

Ez normális? A kiskutyám (6 hónapos) babézia betegséget kapott. Tegnap óta nem eszik, inni viszont sokat. Ma már bágyadt és semmihez nincs kedve, így elvittük az orvoshoz, aki két injekciót adott be neki.

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy várhatóan még hányni fog majd, és ez így is lett. Először nagyon sokat ivott, majd nem sokkal utána mindent kihányt, de úgy, mintha öntötték volna. Ezt kétszer csinálta egy órás különbséggel. Ez normális dolog?

2017. ápr. 25. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom Imizolt kapott előfordul a hányás.

Holnap vissza kell vinni infúzióra?

Jó lenne meg még egy imizolt ha kapna 2 nap múlva

2017. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos a gyógyszer, amit erre a betegségre kapnak, járhat ilyen kellemetlen mellékhatással. Vagyis a körülményeket tekintve ez normális jelenségnek mondható.

Ne hagyd egyszerre nagyon sokat inni, inkább többször kevesebbet, úgy valószínűbb, hogy több folyadék marad is benne. Ha még holnapig sem marad meg benne a víz, akkor minél hamarabb vidd vissza, mert infúziót kell kapnia, nehogy kiszáradjon.

2017. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap a vizeletmintáját kell bevinni elemzésre.
2017. ápr. 25. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene hagyni, hogy sokat igyon egyszerre. Ha meg az orvos azt mondta, akkor nem tudom, miért nem hiszed el, hogy normális.
2017. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudnám kinek mi nem tetszett a válaszomban, hogy így lepontoztátok?
2017. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
éN AZ ELSŐ VÁLASZOLÓ VAGYOK ENGEM IS LEPONTOZTAK DE NEM ÉRTEM....
2017. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!