Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorkshire kutyust hogy...

Mini yorkshire kutyust hogy neveljünk?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy mini yorki kiskutyát ami 2017.04.10 én születet és 2017.06.10 én már megkapta az első oltását is

Tegnap a táskából kikerezkedet magától hogy neki wc kel menni de mikor haza hoztam és leraktam akkor már nem kéreszkedik ki erre hogy lehet majd megtanítani? Mert nekem még ez lenne az első yorkim és nem nagyon tudom


Tápot vettem neki pedigree be ásztatam neki vízbe és úgy megeszi de pontosan nem tudom hogy mikor lehet neki adni tasakos húsos kaját is

Meg már 2 hónaposan lehet fürdetni??



2017. jún. 11. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Ez a honlap pályázhatna a legigénytelenebb honalpok versenyén :D

2017. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:08

Akkor, ha némiképp van benned segítőkészség a kérdező felé, ajánlj neki olyan oldalt, amit ő talán nem talál meg, viszont nagy általánosságban útmutatás egy yorki tartásához.

mert itt eddig igen nagy számban a válaszok csak arra szorítkoznak, a szapis kutyának és gazdájának milyen gondjai várhatóak az elkövetkezőkben.

2017. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!