Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fürdessem a yorkshire...

Mivel fürdessem a yorkshire terrier kutyámat? Semmi nem jó neki. Gottlieb sampon?

Figyelt kérdés

Mindentől vakarózik, sebes a háta már annyira, vittük dokihoz, kezelte sokáig, azt mondta nap allergiája van a kutyának, semmit nem javult. Sampont váltottunk, utána helyrejött, de már megint nem az igazi. Bőrpíros a háta. Az orvos nem tud mit csinálni. Milyen sampon jó??? Már nem a szőre a lényeg, a bőrét akarom véglegesen helyrehozni! Gottlieb yorki sampon volt a legeslegjobb, valahol kapható még?


Előre is köszönöm!



2017. máj. 31. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
milyen gyakran fürdeted?
2017. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hetente. Benti kutya de sokszor kijár az udvarra, ahol két husky-m van és poros lesz, ha játszanak stb, hetente muszáj fürdetnem.
2017. máj. 31. 21:28
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fürdetéstől ment tönkre a bőre szerencsétlen kutyának. Max. 3-4 havonta szabadna fürdetni.

Ne fürdesd, csak tiszta vízzel, ha nagyon muszáj.

2017. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
te jó ég... meg sem lepődök. Te teszed tönkre folyamatosan... én sokszor jövök haza a kutyámmal nyakig sárosan mégsem fürdetem hetente csak évente max 2x (benti kutya)
2017. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem keverék ő, hogy évente fürdessem. Két hetente minimum kell, yorkshire terrier könyvben benne van. De biztos jobb a kistestű kutyának nyakig porosan élni hónapokig, esetleg bolhásan, ha kintről vagy séta alatt összeszedi, mert lusta vagy megfürdetni.... Ez is vall valamire. Tanácsot kértem, hogy ki mit használ, nem kioktatást...
2017. máj. 31. 21:37
 6/22 A kérdező kommentje:
Szobámban alszik, egyikőnk se bírná, ha fél-vagy évente fürdene....
2017. máj. 31. 21:38
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
törzskönyves kutyám van :D köszöni jól van, nem bolhás mert arra a tabletta is jó, az legalább nem kínozza így a kutyát.
2017. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ja és nem lusta vagyok megfürdetni, egyszerűen csak nem akarok neki olyan szenvedést okozni mint te...
2017. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A portól is viszkethet neki szerintem, játszanak az udvaron, most ezt nem tudom elkerülni.. De ha nem fürdetném szerintem még rosszabb lenne neki, szeret fürdeni, megvan bolondulva (örül), ha fürdetem és hogy tiszta lesz.. Érti... Csak nem tudom már mivel fürdessem, akkor ritkábban...ami jó lenne és nem ártana..
2017. máj. 31. 21:50
 10/22 anonim ***** válasza:
fürdesd egy darabig sima vízzel.
2017. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!