Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyám vesebeteg?

Lehet a kutyám vesebeteg?

Figyelt kérdés
5 éves csivava keverék kutyám van. Ma kicsit többet ivott mint amennyit szokott kb 3dl-t ( mondjuk többet is futkározott meg játszott és a marhabőr csontot is többet rágta, jaa és melegebb is volt ). Eddig amúgy nem vitte túlzásba az ivást. Az ivást leszámítva semmi változast nem vettem észre rajta. Jó az , szép fényes a szőre, jó kedvű. Lehet így is vesebeteg? Nagyon félek ettől a betegségtől.
2017. jún. 12. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van. Ugrált. Rágta azt a mű vackot. Semmi köze a vesebetegséghez.
2017. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha keveset iszik vagy épp az ellenkezője akkor már azt mondom, hogy vesebeteg. Múltkor kocsiban ültünk melege volt ezáltal lihegett és beképzeltem magamnak, hogy szívbeteg. Bekapcsoltuk a klímát már semmi baja nem volt. Túlzottan féltem. 😢
2017. jún. 12. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el vérvételre, kiderül milyen a vesefunkció, s meghallgatják a szívét is.
2017. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem hiszem. Nekem fekete macskám van, dögmelegben nem iszik semmit, mert egész nap a kertben van. Ha azt látod rajta, hogy jókedvű, akkor nincs ok az aggodalomra.
2017. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyszer többet iszik, még nem vesebetegség, ahhoz rendszeresen kell csinálnia, akkor is, mikor nincs ilyen dög meleg.
2017. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel ma vittük fogkőleszedésre kértem egy vérvételt is majd az eredményt holnapra tudom meg. Így a tuti. 😊
2017. jún. 13. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyes a vérvétel :) Így legalább tisztán látsz :)
2017. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!