Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. A kiskutyám lenyelte a...

SOS. A kiskutyám lenyelte a lányom műanyag játékát. Tudnátok tapasztalatokkal segíteni?

Figyelt kérdés

Pár napja törtènt. Azonnal hívtam az állatorvost, már többször volt kint nálunk. Antibiotikumot adott neki ès mèg valami más gyógyszert is. De annyira kètsègbe vagyok esve. Napok ota nem eszik, csak iszik. Egesz nap fekszik, rettentően lefogyott. Annyira bánt h tehetetlen vagyok :(

Holnap újra jön az orvos.

Akivel volt már ilyen, leirná tapasztalatait? Nagyon bízom benne hogy velunk marad.



2017. jún. 13. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Műteni kell ez egy szurivar nem fog megjavulni ha nem is eszik jó hülye állatorvos vagyis biztos mondta hogy műteninkel.ha nem lesz műtve valószínű elpusztul ha nagy a játék
2017. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
El kellene vinni egy jól felszerelt rendelőbe, állatkórházba. Ott meg tudják normálisan vizsgálni, lehet bélelzáródás, akkor meg műteni kell.
2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elzáródtak a belei. Ezzel nem tud semmit kezdeni a gyógyszer, annyit ér ebben az esetben, mint halottnak a csók. Be kell vinni az állatkórházba és ha máshogy nem megy, megműtik és kiszedik. Nem vagy tehetetlen. De ha csak ülsz otthon és sajnálgatod akkor szomorú de biztos hogy meghal.
2017. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem is tudom mit vársz a kijárós orvostól ha egyszer te is látod hogy nem jött ki belőle és haldoklik..
2017. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni h nagyon sok kijott belole. Apro darabokra ragta szet. Lattuk h kijott belole
2017. jún. 13. 22:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd egy felszerelt rendelőbe, meg kell műteni mert nem fogja sokáig húzni. Nem tudom milyen korú kiskutyáról van szó, de én a helyedben már az ügyeleten ülnék vele, nem szabadott volna megvárnod hogy így lefogyjon! Ha egy nap után nem jön ki magától akkor nem is fog, azonnal műteni kell. Az ilyen kijárós orvosok meg sokszor a legnemtörődömebb fajtából vannak.
2017. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy kiszúrta a beleit. Figyelj minden válaszban az lesz hogy vidd el kórházba. Mást nem tudsz csinálni, vagy meggyógyul vagy nem. Miért nem akarod elvinni? Ha meg nincs pénzed rá vagy sajnálod erre akkor nem kell kutya.
2017. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Olyan helyre vidd minél gyorsabban, ahol röntgen, UH van. Sanszos, hogy maradt benne a játékból.

A kijáró dokid meg adja be önmagának az antibiotikumot.

2017. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne hívj orvost házhoz, mert így el fog pusztulni a kutyád! Hanem sürgősen, most azonnal vidd el egy rendelőbe, ahol van ultrahang, röntgen, műtő!
2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatokkal segíteni? Max. jótanácsot tudunk adni. Mégpedig azt, amit már többen is írtak, hogy vidd el egy állatorvosi rendelőbe. Attól az állatorvostól pedig elvenném a diplomáját amelyik egy ilyen esetet injekcióval kezel. Hát normális az ilyen?
2017. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!