Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek a kutyáktól, talán mert...

Brinier Turnip kérdése:

Félek a kutyáktól, talán mert még sosem volt igazán közelemben egy sem. Van ismerősömnek egy német juhász kutyája, kicsit ugrál, játékos. Nem kell tartanom tőle ugye?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 19:21
 1/5 anonim válasza:
51%
Én is féltem a kutyáktól, de rájöttem, hogy az emberektől kell félni. Ha játékos a kutya nem lesz gond, így tudod legyőzni a félelmedet, ha szembenézel vele. Sok sikert
2017. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd, ha megfelelően nevelte és jól ismeri a kutyáját, akkor meg tudja mondani, hogy kell-e tőle tartanod vagy sem. Ezt mindig a gazda tudja a legjobban.

Én például biztos vagyok benne, hogy az én kutyám nem bántana téged, akármennyire félsz is tőle. A legnagyobb problémád az lenne vele, hogy (ha nem szólok rá) rád ugrana, nyalogatna. Az ismerősöd kutyájáról viszont mi nem tudunk nyilatkozni, kérdezd a gazdáját erről.

2017. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Játékos kutya, még fiatal, de már nagy testű, viszont ugrál, de ha erélyesen rá van szolva, nem ugrál.
2017. jún. 14. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Németjuhász hajlamos néha megbarmulni, és széttépni a saját családját is.


Amit tehetsz, az az, hogy megtnaulod, hogy kell hatástalanítani egy kutyát. Utána nem fogsz félni egyiktől sem. ;)

2017. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség,hogy megbarmul és megtámadja a saját családját!!!! CSAKIS ABBAN AZ ESETBEN,HA ROSSZÚL VAN NEVELVE,VAGY HA EGYÁLTALÁN NINCS VELE FOGLALKOZVA!!!

a németjuhász az egyik legbarátságosabb kutya!nem kell tartani tőle!:)

2017. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!