Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek valóban az idős kor jelei?

Arb141 kérdése:

Ezek valóban az idős kor jelei?

Figyelt kérdés

Van egy közepes növésű 11 éves keverék szuka kutyám, és teljesen szobatiszta volt, mostanában viszont az elmúlt 3 hétben reggelre hányt, volt amikor jelzett hogy ki akar menni és menet közbe lett rosszul, de volt amikor nem vettük észre időben...

Az állatorvos túl sokat nem foglalkozott vele, gyógyszert se adott, annyit mondott, hogy benne van már a korban.

Ezzel tényleg nem lehet már mit kezdeni?



2017. jún. 15. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem az idős kora miatt hány, az biztos.

Vigyétek el másik állatorvoshoz.

2017. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én közepes növésű, 11 éves keverék szuka kutyám most lesz 18 éves és nem hány, nem lesz rosszul.

Mellesleg magam is benne vagyok a korban és nem hányok! ... csak ha beteg vagyok

Az az állatorvos egy IDIÓTA.

Másik állatorvos, mindenre kiterjedő vérvétel, EKG, ultrahang.

2017. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocs lemásoltam a te szövegedet, így benne maradt a 11 éves.

Természetesen a 18 éves kutyám nem 11 éves! :)

2017. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Szerintem így is jó volt :) Én azt hittem, szándékos, mikor olvastam, elvégre volt 11 éves a tied is, csak azóta megért még jó pár évet egészségben.


Szerintem se kell 11 évesen rosszul lennie egy kutyának. Nekem most tíz éves a labim és tökéletes egészségnek örvend.


Mondjuk az nem kizárt ettől még, hogy nem lehet meggyógyítani, de ennek ennél kissé alaposabban utána kéne járni szerintem.

2017. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most, hogy így mondod kedves 4-es, tényleg lehet úgyis értelmezni.:)

(3-as vagyok)

2017. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem idős kor jelei. Lehet sok minden, nekem 10éves kutyám gyomorgyulladás miatt hányt, egyébként nincs ilyen problémája.

Milyen hányás? Ha ilyen átlátszó/sárgás,habos,nyálkás, akkor savprobléma, arra sok megoldás van, kígyóuborka, almaecet, esetleg savcsökkentő gyógyszer (csak amit a doki ajánl!)

2017. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

100%,hogy beteg és nem időskori probléma.


De fel kell készülni,hogy többször lehet beteg. Idős kutyák fogékonyabbak a betegségekre.


Nekem egy 15 éves kistestűm van.

2017. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!