Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes német juhász kiskutyák...

5 hetes német juhász kiskutyáknak mit adjak enni hogy szépen fejlődjenek?

Figyelt kérdés
Most DogChow junior tápot kapnak,meleg vízbe beáztatom + még 2,3 tojást is belerakok és összekeverem. Még nemnagyon akarnak nőni pedig 1x már voltak féregtelenítve. Válaszokat várom!
2010. máj. 18. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Még vagy 3,4 féregtelenítés és napi 2x,3x etetés.
2010. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...minden kiskutyunak, de a nagytestűeknek méginkább a csont- és ízületfejlődésüket kell segíteni (diszplázia, később artrózis ellen), ha tudsz vegyél nekik vmi táplálékkiegészítőt, és akkor nem kell aggódni, de a következő oltáskor érdeklődj a dokitól...
2010. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,1 hét múlva jön az első oltásuk,addig is adjak nekik calciumot vagy valami táplálékkiegészítőt?
2010. máj. 18. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok...elolvastam, hasznos: [link]
2010. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...de szerintem a tojás most az egyik legokosabb, amit adhatsz nekik pótlólag...mert az az egyik legteljesebb táplálékforrás (ha nem a legteljesebb)...úgy egyáltalán
2010. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ez a cikk nagyon jó volt,elolvastam. Tehát akkor 4x kell nekik adni enni kissebb adagokat jobb minőségű tápból,ha nagyon híznak akkor kevesebbet,ha véknyúlnak akkor meg többet. Ha nem akarok venni nagyon drága tápot akkor csak adjak a táp mellé táplálékkiegészítőt. Megvan a kérdésemre a válasz. Köszi.
2010. máj. 18. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
...nagyon szívesen :) és mégvalami a disznógége jóóóólmegfőzve fincsi fehérjeforrás (a csirke pedig -szintén főzve- a bőr zselatinja miatt, az ízületek rugalmasságát segíti)
2010. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiegészitőként én a PET-PHOS Spécial Grand Chien-t ajánlanám.Nekem is németjuhászom van és ezt adtam neki.Nagyon jó és komplex készitmény.Tartsd be az adagot amit ajánlanak a leirásban,ne akard,hogy túl hamar nőjön meg.Sok sikert és jó kutyuzást.
2010. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
thnx a válaszokat még1x! :)
2010. máj. 19. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!