Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8-hetes pittbull harapja a...

8-hetes pittbull harapja a kezet (satuzik a tű fogaival), hogy tudnám le szoktatni erről?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Adsz neki gumicsontot vagy bármit amit rágcsálhat.
2017. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%

Első, azzal még jobban készteti a rágásra. Le kell reszelni a fogak hegyét, és akkor a fájdalom miatt nem mer majd rágcsálni. De ez ne ijesszen meg, mert még tejfogai vannak, így a maradandó fogsorban nem teszel kárt, csak a rágcsálási kényszert irtod ki belőle.


El ne hidd má' hülye vagy?

2017. jún. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hány hete van nálad a pitt ? Bármibe lefogadom, hogy szapis és hamarabb el lett hozva az anyjától, testvéreitől és így nem tanulta meg, hogy nem harapdálunk durván.
2017. jún. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes, könyörgöm, mi a szarról beszéltek?

Kölyök kutya rág. Kell a fejlődéséhez, nem kell róla leszoktatni.

Adni kell neki a kéz (cipő stb) helyett más alternatívát, amit szabadon rághat.


Ilyet, hogy egy kölyöknek lereszelni a fogát, hogy a fájdalomtól ne tudjon rágni, elhányom magam az ilyen emberektől, pusztítani való r-dék állatkínzó!

Maradék agyadat kéne megreszelni.

Én ha a környezetembe tudomást szereznék ilyenről , úgy elverném az ilyen hulladékot, hogy az orrán fújná a vért.

2017. jún. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 EagleHUN ***** válasza:
100%

Kiskutya rág. Adni kell neki olyasmit amit rághat!


A kezedről viszont le lehet és le is kell szoktatni.

Bekened a kezed egy pár csepp fokhagymával, vagy egy kis erős paprikával. Párszor bepróbálkozik utána nem fog. :)

Nem lesz tőle baja.


A foglereszelés szerintem is durva! Állatkínzás kategória.

2017. jún. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem engeded, fizikailag megakadályozod.

8 hetes kutyával gondolom azért bírsz még.

Ugyanakkor adsz neki rágnivalót, és sokat játszol vele olyasmivel, amit haraphat nyugodtan. Rongyozzál vele, húzzatok kötelet stb. Te ne húzd, csak tartsd, húzza ő, amennyire jónak érzi. Játszik, kölyök. Meg kell tanítani, hogy téged, ill. embert nem haraphat, csak az erre való játékait. Egyébként olvass vissza a kérdések között, ez talán itt a leggyakrabban feltett kérdés, és sok jó válasz érkezett már rá.

A fogreszelős hozzászólót inkább nem minősítem. :(

2017. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem szórakoztatott, ahogy a pár hónapos labim rágcsálta a kezem a tűhegyes fogaival. Amikor fájt, feljajdultam, mondtam neki, hogy nem, elhúztam a kezem, otthagytam őt, ilyesmik, aztán szépen megtanulta, hol a határ, nem volt ebből gond sose.
2017. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!