Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot vegyek?

Milyen kutyatápot vegyek?

Figyelt kérdés

18 kg, ivartalan szuka kutya, 9 éves.

Jelenleg Bellosant(Lidl) vagy Morzsit(Penny) szoktam venni neki. Most hallottam egy gazditól, hogy ezek nem jó minőségű tápok. Őszintén megmondom, soha nem figyeltem az összetételét, csak akcióban megvettem, a kutya szerette aztán ezeket kapta.

Van nálunk a közelben egy állat eledeles szaküzlet, oda fogok elmenni. De előtte szeretném megkérdezni, hogy mik azok a tápok, amik nem nagyon drágák(mert mondott nekem az illető vmi tápot, aminek kilója 1500 Ft !) és azért jobb minőségű?

Köszi a segítséget, légyszi nornális válaszokat!



2017. jún. 16. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Josera tápokkal etetem és etettem mindig a kutyust.Szép a szőre és egészséges.A Tiéd már kaphat idős kutyusoknak valót és olyat amit ivartalanított kutyusoknak gyártottak.Pl.a Josera Balance olyan.20 kg zsák 11 ezer forint.Ingyen házhoz viszik országosan. [link]
2017. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Brit prémiumal etetek. Ár/érték jó. A kutya szereti, semmi gond vele.
2017. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Josera jó lehet, de a Brit premium se túl drága.
2017. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,eltévesztettem.15 kg 11 ezer.
2017. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem szeretnék ilyen nagy zsákokkal rendelni, mert nem eszik sokat és mást is kap a táphoz! Egy hónapba olyan 3 kilót eszik meg, van hogy picit többet 3 és felet, de van, hogy a hármat se eszi meg! Ha kimérve veszem, akkor mennyibe kerül, azt nem tudjátok esetleg?
2017. jún. 16. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen van kisebb kiszerelésben is,3-4kg/zsák.
2017. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban silány minőségűek. Mi Brit Care táppal etetünk, ez szuperprémium, 1000Ft/kg áron kapható. Van belőle bárányos, halas, vadhúsos is. Utóbbi drágább, érzékeny emésztésű kutyáknak javasolják. Szóval van választék bőven. Van 3kg és 12kg kiszerelésben is. 9 éves kutyának inkább a Senior változatát ajánlom. Mi Petissimo.hu-ról szoktuk rendelni.
2017. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hidegen sajtoltak jobbak. Fressnapfban lehet kapni. Bar jo draga.
2017. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na voltam az üzletben, ott a FLATAZORT ajánlották, nem tudom mennyire jó, de 790Ft, 1 kilót vettem kipróbálni, de azt hiszem hamarosan mehetek venni még, nagyon ízlik neki:)

Mi a véleményetek erről a tápról, valaki próbálta már?

És köszi a segítséget!!

2017. jún. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!