Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi Insecticide kell?

Mennyi Insecticide kell?

Figyelt kérdés

Azt mondta az állatorvos ez jó. De mennyi kell hogy elég legyen a ház kitisztítására plusz a kennelre? Átlagos házunk van, inkább kisebb. Nektek mennyi kellett?

És még: vannak a háznak olyan részei amik kulcsra vannak zárva, sem én sem az állatok sem jártak ott soha és ki sem volt nyitva. Ott is be kell fújni? Természetesen bolhairtásról van szó.


2010. máj. 18. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Insecticid rovarölő szer idegennyelvű megnevezése (Insecta=rovarok latinul). Több száz féle insecticid létezik, így elég nehéz lesz tanácsot adni. Talán olvasd el a használati utasítást, le kell legyen írva az adagolás.
2010. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2000. És nem írja hogy mennyi kell belőle egy házra. Gondoltam itt valakinek van tapasztalata. Abból én nem tudom kiszámolni, hogy " 30 cm-ről egyenletesen permetezzük be".
2010. máj. 18. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor láttam a boltban, olyan 2500 forint volt az incestide 2000. Szerintem ez az amit neked javasoltak.

Nem tudom láttad-e mekkora flakon... én láttam de megmondani nem tudnám mennyi van benne, mert csak rápillantottam. Nincs olyan magas, mint egy kólás üveg (0,5 literes) de kicsit szélesebb.


De biztos, hogy az egész házat be kell vele fújnod? Mert akkor arra bizony jó sok pénz el fog menni.


Nem elég csak a kutya fekhelyét az ágyat a foteleket stb?


Mert ha belegondolok, hogy most átfújkálni a padlót is ... minek?


Amit lehet mossatok ki pl. szőnyegeket.


De én azt gondolom elég befújni pár ilyen lényegesebb dolgot a kutyára meg valami jó szert kell kérni amit elég a nyakára cseppenteni, mert a nyakörvek nem sokat érnek ahogy én tapasztalom.


Ha az egész házra kell akkor szerintem 2-3 flakon tuti el fog fogyni, ha nem több. Az ha olyan árban van, mint nálunk akkor az majdnem 8 ezer forint. Lassan már kihívhatod a bogárirtókat és lekezelik neked precízen a házat a bolha és minden hasonló ellen...

2010. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Neostomosant. Egy ampulla olcsó, 1 liter víz kell hozzá. Én is azzal tüntettem el a bolhákat, mikor a cicámra nem a megfelelő méretű cseppet kaptam.
2010. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megvettem ezt, és már próbálkoztunk Neomicsodával és nem hatott.
2010. máj. 19. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kezelés nem old meg semmit.Én 3 naponta csináltam, és kellett idő, mire láttam a hatását.

Természetesen jó az Insecticid, a Bio Kill is.

2010. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!