Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bántani fogja a kacsákat? Ha...

Bántani fogja a kacsákat? Ha nem leszünk itt kössük meg?

Figyelt kérdés

A sógornőm megkért, higy vigyázzunk a kutyájukra 10 napot amíg távol lesznek.

Kislányonak van 2 kb 2 hónapos kiskacsája, házikedvencek.

A mi kutyánk nem bántja, de ugye ő már megszokta őket, a sógornőmék kutyája meg nem találkozott még haszonállatokkal, amúgy vizsla és a süniket, vakondot, galambot, patkányt tehát amit tud megöl.

Holnap este jön a kutya, kenel nincs, de lánc van, ha dolgozunk inkább kössük meg? Este be vannak zárva a kacsák akkor szabadon lehet.



2017. jún. 17. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, egy vadászkutya, ami megfogja a kisállatokat? Ez újdonság...

Komolyan a kutyát kötnéd meg egész napra, ahelyett, hogy a kacsákat különítenéd el? Bravó! Kérdezd meg a sógornődet mit szól az ötlethez. Talán keres neki normális helyet arra a 10 napra.

2017. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarjátok kötni akkor inkább mondjátok neki hogy vigyék máshova.
2017. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak baromfiak, és van külön zárható helyük. Azt mondod este be vannak zárva, akkor most nem lehetne hogy ebben a tíz napban amikor nem vagytok otthon addig bezárjátok a kacsákat? Biztos hogy nem olyan jó nekik, de szerintem őket viseli meg kevésbé a bezárás, mint a kutyát a lánc. Arról nem is beszélve hogy valószínűleg nem fogja elviseli és nem fogja érteni, ezért folyamatosan ugatni fog a szerencsétlen.

De egyébként biztos vagyok benne hogyha összeengeditek a kacsákkal még akkor is megöli őket ha ott álltok mellette.

2017. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha megkötöd, a kacsák gondolod, nem mennek a kutya közelébe? Vigye a sógornőd panzióba a kutyát. Jobb lesz neki is, meg nektek is.
2017. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kacsák az előszobában vannak este egy kis dobozban.

Nem lehetnek egész nap egy kis dobozban. Hátul lenne megkötve oda nem mennek a kacsák soha.

De kerítés nincs.

Mondtam a sógornőmnek, de mashova nem tudjak vinni.

Amúgy náluk meg bolond a szomszéd, de nincsenek otthon akkor náluk kenelben van, nehogy lemérgezze a szomszéd.

2017. jún. 17. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ezt most nem egészen értem. A ti kutyátok van kennelben a szomszéd miatt meg ne mérgezze? És akkor a panziós kutyával mi van, azt megmérgezheti? Most elvesztettem a fonalat.

De ha van egy kenneletek és a ti kutyátok nem bántja a kacsákat, miért nem inkább a kennelbe zárjátok a panziós kutyát amíg nem vagytok otthon, a ti kutyátok pedig úgy se bántja a kiskacsákat.


Egyébként felelőtlenség magatokhoz venni megőrzésre egy kutyát úgy, hogy a szomszéd bármikor megmérgezheti. Inkább mondjátok meg hogy vigyék fizetős panzióba...

2017. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogyha bent vannak a kacsák a házban akkor mi a f**nak kell megkötni a kutyát az udvaron? Meg akkor van kennel vagy nincs?? Eddig nem volt most meg van.. Ha meg mérgez a k*va szomszéd akkor minek engeded oda?? Ha megmérgezik elviszed orvoshoz vagy felteszed itt a kérdést hogy megdöglik e. Fuh.. mára már felbsszintottad az agyamat..
2017. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tatagami ***** válasza:
Utolsó kettő ez most nekem ennyire egyszerű? Náluk bolond a szomszéd nem a kérdezőnél, tehát ott van a kutya kennelbe zárva emiatt. A kikötésről kérdezd meg a sógornődet akié a kutya, hogy lehet e, ha jól tudom törvény azt írja elő, hogy folyamatosan nem lehet. A panzió vagy a másnál való elhelyezés azt mondtad nem megoldhato tehát nálatok lesz, vagy figyeltek a kacsákra folyamatosan vagy a kutyát tarjatok magatok mellett végig. Ha kikötitek ezzel úgymond megoldjátok a problémát, de a kutyának lehet később belőle baja, így a sógornődnek is ezért mindenképp kérdezd meg tőle a kikötést.
2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A vizslák nagy mozgásigényű kutyák. Gratula a sógornődnek, aki kennelben tartja. Ha megkötöd, naponta legalább háromszor futtasd meg valahol kint.
2017. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keressen mást... A vizsla vadászkutya. Régen a vadászkutyák az emberekkel vándoroltak és amit tudtak megöltek. Ráadásul a vizsla nagytestű kutya. Semmiképp ne kössétek meg. lefogadom hogy egész nap sírni fog..
2017. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!