Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kristálycukrot evett a tacskó!...

Kristálycukrot evett a tacskó! Ugye, nem halálos?

Figyelt kérdés

Amíg lent voltam a közértben, lerántott egy kirstálycukros zacskót és megevett egy nagy adagot. Sétáltunk egy nagyot, sokat ivott, de mikor feljöttünk, nyüszített, levittem újra, ezután hányt és sok vizet ivott. Az állatorvos azt mondta, hasmenés formájában távozik belőle, de nagyon aggódom, mert ugye kistesű. Veletek volt ilyen? A normaflore használ ilyenkor?

Nagyon aggódom, köszönöm előre is a választ!



2017. jún. 21. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet baj, teobromint a cukor nem tartalmaz, csak a sok szénhidrát ugye valószínűleg nem tett jót neki, nem ehhez van szokva a gyomra és ez végett lett olyan állapotban amilyen, holnap már olyan lesz mintha semmi sem történt volna
2017. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. jún. 21. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A Xilit mérgező, a sima répacukor nem. Csak ahogy tapasztaltad, megfekszi a gyomrát.
2017. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek, a xilit (nyírfacukor) toxikus hatású a kutyákra.

https://www.youtube.com/watch?v=8EtMmQI9j6s

Itt nagyjából mindenről szó van, ami elég. ;)

2017. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!