Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Par percel ezelött ki eset a...

Par percel ezelött ki eset a foga a kutyának. Éppen a papucsomat rágta. Nagyon meg vagyok ijedve. Nem akkarom hogy baja legyen. Lehet baja miatta?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha fiatal akkor termeszetes, ha idos meg akkor is, ha kozepkoru akkor erdemes konzultalni egy dokival. Viszont azzal a foggal(illetve a helyevel) mar sok dolgot nem tehetsz.
2017. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

És konkrétan miért aggódsz?

Mennyi idős a kutyus?


Kölyök kutya esetén, (a papucsrágásból következtetem)

A kölyök kutyának is vannak "tejfogai", amiket lecserél nagyobb, erősebb fogakra. Szóval nem baj, ha kiesik. Ha lenyeli, az sem probléma, az emésztőnedvei elintézik. Egy fognál durvább dolgokat is fog még lenyelni és nem lesz baja.

2017. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De meg nem kapta meg az oltást ezen a héten kellene neki. De anyu azt mondta nincs pénz.
2017. jún. 23. 17:27
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Jah troll kerdes. Bocs akkor vedd semmisnek a valaszom.
2017. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalan nem troll kérdés... Egy lassan 5 honapos palotapincsiröl van szó. Miota ki tört a foga utána neztem és azt irták hogy meg halhat. Azota sírok..
2017. jún. 23. 18:08
 6/16 A kérdező kommentje:
De egy kicsit gondolkoztam nem lehet baja a kutyusnak mert nem kieset hanem ki tört egy darab.
2017. jún. 23. 18:34
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha nincs pénzt akkor mi a fenének nektek kutya. Egyébkén valószínűleg most kezdi váltani a fogait
2017. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha valami történik vele? Eltörik a lába, elkap egy betegséget? Mi az, hogy nincs rá pénz??? Mit eszik akkor egyáltalán? Kullancs és bolha elleni védelem?
2017. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Troll
2017. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig kapott 3 oltást. Legdrágább kaját kapja. Mindent megkap ami neki kell.Eddig 2 hetente megkapta az oltást. De amúgy jól van:D Játszik. :D
2017. jún. 23. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!