Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagáltatok volna?

Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár órája érdekes dolog esett meg velem. Éppen a kutyámat sétáltattam. Szemben láttam három 18-huszonpár éves körüli csávót. A bőrükön látszódott hogy agyonszolizott, a nadrágjuk olyan ülepes ami így nagyon lelóg, a pólojuk nagyon hosszított, a fejükön fullcap, ill. napszemüveg, valamint a táskájukat a karukon hordták mint ahogy a nők szokták. Nem voltak szimpatikusak, de elmentem mellettük. Az egyikhez akin ha jól láttam rúzs is volt a kutyám kicsit közelebb ment (mármint mellette ment, csak kicsit közeleb lépett és úgy ment tovább) mire a csávó fintorogva ránézett, ezért kicsit odébb húztam. Majd hallottam ahogy a többieknek mondja, idézem: "a fogkövit ennek a dögnek" ilyen nyávogósan. Nagyon mérges lettem, de szó nélkül mentem tovább. Ilyen cifra megnevezéssel még nem illették a kutyámat.

Veletek volt már hasonló? Ti hogyan reagáltok ha a kutyátokat valaki így nevezi, illetve a helyemben mit tettetek volna?



2017. ápr. 5. 15:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*"a fogkövit ennek a rohadt dögnek"

Bocsánat, kihagytam a legjobbat. :))

2017. ápr. 5. 15:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen jól cselekedtél. Felesleges lett volna velük vitázni.
2017. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vinnyogva röhögtem volna :D
2017. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, hogyhogy?
2017. ápr. 5. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Háhh, én is :D


Azért ilyen beszólást ritkán hallani

2017. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó most így utólag tényleg miez. XD De akkor nagyon fölkaptam a vizet.
2017. ápr. 5. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel én 56 kilós lány vagyok, valószínűleg olyan gyorsan elhúzom a csíkot, ahogy csak lehet. Szerintem jól tetted, hogy nem álltál le, elvégre hárman voltak, te meg egyedül.

Kiegyenlítettebb szituációban esetleg beszólok "humorosan", hogy "az nincs neki", aztán mosolygok és tovább megyek. ;)

2017. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es nem hiszem, hogy elkezdtek volna űtni-verni egy 12 éves lányt. :D
2017. ápr. 5. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Hát mert miféle idióta beszólás ez? :D Szerintem tök vicces. :)))

Ne vedd magadra, amit az ilyen idióták mondanak. Ezen nem érdemes felhúzni magadat. Nevess egyet, és kész. Gondolom, félnek a kutyáktól plusz buggyantak is kicsit.

2017. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azt, hogy ez nem gagastar milan volt? :DD

https://www.youtube.com/watch?v=UKGiCsh2QhQ

2017. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!