Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kiskutya hasán seb...

Újszülött kiskutya hasán seb keletkezett, hogyab kezeljem?

Figyelt kérdés

Ahogy az anyja felvette, meg sértette a bőr felső részét. Szét nyílt, de semmi piros, véres rész nem látható.


Az anya kutya folyamatosan nyalogatja neki, de mivel tudnék esetleg hozzá segíteni a gyógyuláshoz?


Az a baj, ahogy az anya kutya tisztítja a bőrt nem engedi vissza tapadni.


2017. jún. 23. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy macskánál ez teljesen más. Egy kutyát mentetten sem adnak oda ennyi idősen.
2017. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Miért más?

Ha macskát szaporítanak az elfogadható?


Magamhoz vettem a kutyákat..az alomból alig maradtak meg. De amennyit tudok/tudtam megteszem a kutyák miatt

2017. jún. 24. 15:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb írd re a körülményeket, mert a legtöbb ember a részleteken akad fenn, nem pedig a segítségre váró problémán.😕
2017. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De miért?

Az orvos se kérdezget vagy akad fenn azon hogy miért és hogyan hanem a kutyával foglalkozik pedig neki több joga lenne tudni.

Nem értem miért kell mindent tudni a segítség adáshoz :(

Legközelebb erre jobban ügyelek és adok leírást az előzményekről is. Csak sürgőssebbnek láttam a kutyával foglalkozni

2017. jún. 24. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!