Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is szereti a...

Más kutyája is szereti a cseresznyét, meggyet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém csak azt hiszi, hogy szereti. Mindegyikbe beleharap, amelyik leesik a földre.
2017. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak a szotyit és a popcornt szerette, néha répázott is.
2017. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én németjuhászom a szőlőt szereti, egy ismimé pedig a főtt zöldségért van oda
2017. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a magot ne egye meg. Ciánglikozid van benne és mérgezést okozhat ( nyílván nagy mennyiségbe persze az a kutya súlyától függ)
2017. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is szereti a cseresznyét. Ágaskodik a fára, ugrál és onnan lopkodja. A földről nem eszi meg. A földiepret is gyakran megdézsmálta, amíg volt.
2017. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az én dán dog-labrador-farkaskutya keverékem is szeret minden gyümölcsöt.
2017. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet benne ami vonzza őket, még zsiradékot sem érezhetnek benne, mégis meglepett hogy pl. az én tacskókeverékem a málnát falja előszeretettel. (max. néhány lehulló szemet kapott) de hallottam már esetet hogy a macska a szőlőre specializálódott azt dézsmálta
2017. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az én kutyusom is szereti az almát, répát, nyersen - főzve. De a múltkor meglepett a cseresznyével, azt ettem tv-nézés közben, és oda jött kérni, kimagoztam neki és megevett legalább két marékkal - egyesével ( Szotyizni is így szoktam vele) Azt hittem már nem tud meglepetést szerezni, erre ma eszem a meggyet ami ráadásul savanyú és azt is falta és cuppogott hozzá :) Nem tudom majd a dinnyéhez mit fog szólni, tavaly még nem ette meg. Tavaly óta van nálunk.
2017. jún. 24. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kuvasz-terrier keverékem a málnát imádja
2017. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!