Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csomó szerűség a kutyám...

Csomó szerűség a kutyám odalán. Mitől lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2 éves csivavám és ahogy simogattam arra lettem figyelmes, hogy az oldalán, a bőr alatt egy gomb nagyságú csomó van. Nem fáj neki, ha esetleg hozzá érek, szurit 3-4 hete kapott. Megyek vele orvoshoz, de addig szeretném tudni, hogy esetleg valakinek volt hasonló? Nagyon aggódom, első saját kutyám és nagyon imádjuk egymást!!:( előre is köszönöm a segítséget!!
2017. jún. 25. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a szuri helye. nem minden orvos figyel oda, hogy ne maradjon az oltás után csomó.

Ne piszkáld, idővel felszívódik.

Dokihoz akkor menj, ha nőni kezd gyorsan a csomó.

2017. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, szerintem is csak az oltás helye.
2017. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Egyébként 3-4 hete állvemhesség miatt kapott 2 szurit is, illetve május 14-én kapott veszettség ellenit. Akkor szerintetek attól lehet? Most figyelni fogom neki akkor pár napig, ha nem javul, azonnal viszem orvoshoz.
2017. jún. 25. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fog pár nap alatt felszívódni. Hetekig is eltarthat.Lehetőleg ne nyomkodd.
2017. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ!!!
2017. jún. 25. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az oltás helye.


Lehet zsírcsomó (ártalmatlan) vagy bőrféreg is (ez ártalmas...).

2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp elviszem orvoshoz. Azt lehet tudni, hogy a bőrféreg mitől alakul ki?
2017. jún. 27. 04:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Lepkeszúnyog terjeszti.

Sok lenne itt leírogatni róla a lényeget. Keress rá a neten---szívféreg-bőrféreg.

2017. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!