Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Való nekem egy amstaff ilyen...

Való nekem egy amstaff ilyen körülmények közé?

Figyelt kérdés

Panelban élünk 2.emelet, lift van. A környéken vannak parkok, füves területek, 3 percnyire a kutyafuttató a város szélén, ahol egy kertvárosi rész következik, mellette szántóföldek, egy árok híddal, erdős résszel. Van egy 9 éves menhelyes keverék kutyám, 20kg, ivartalan szuka, nagyon barátságos emberrel, kutyával egyaránt. Voktak nálunk ideiglenes kutyák, velük is nagyon jól kijött, nem támadta meg őket terület védelem miatt. Egy kis szuka amstaffot néztem ki, viszont tartok tőle, hogy a staffi, ha felnő, neki menne a jelenlegi kutyámnak. Mivel úgy tudom a staff régen kutyaviadalok küzdője volt, kutyák ellen harcolt, így félek, előjönne belőle az ösztön és támadna a kutyákra. Viszont én nagyon szeretem az amerikai staffordshire terriereket, nagyon tetszenek külsőleg és jellemileg is, csupán ettől az egy dologtól félek.

Szóval a kérdésem, hogy lehet-e úgy nevelni egy staffordot, hogy később se bántson más kutyákat, embereket akkor se, ha egyedül vannak ketten egy szobába, amíg nem vagyok itthon(7-8óra, de egyenlőre nem lennének ennyit egyedül, csak később, olyan két év múlva)? Lehet-e ezzel biztosra menni?

Illetve való-e ilyen körülmények közé egy staff?



2017. jún. 25. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Nagykorába esetleg be lehet iktatni a súlyhúzást.
2017. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

rakd fel futni

de esszel, mert nem tudja hol a hatar es tulporog

2017. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!